Martin Veselovský se těší na Danielu Písařovicovou: Je jako břitva, detailně popsal tajné zbraně nové kolegyně

Martin Veselovský se těší na novou kolegyni
Martin Veselovský se těší na novou kolegyni
Foto: showpix.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2021

Moderátorka Daniela Písařovicová (42) dala po 16 letech výpověď v televizi, kde strávila velkou část svého života. Zvažovala, kde se v rámci své kariéry usadí. Sama nepočítala s tím, že by si dala nějakou delší dovolenou, a tak se i stalo. "Na spolupráci s ní se těším, dovede být ostrá jako břitva," popsal pro ŽivotvČesku.cz novou kolegyni moderátor Martin Veselovský (48).

Daniela Písařovicová nesla odchod z České televize velmi emotivně. "Bylo to nezapomenutelných 16 let. Milá Česká televize, děkuji za všechno, co jsi mi dala," uvedla moderátorka známá svým profesionálním vystupováním na oficiálním profilu televize. Na začátku prosince sice mluvila o tom, že ještě neví, kde profesně zakotví, nicméně už tehdy se spekulovalo, že o ni projevily zájem Prima a DVTV.

Právě ke známým tvářím druhé zmíněné televize - Daniele Drtinové (50) a Martinu Veselovskému (48), od 1. května nastupuje Daniela Písařovicová. Otázkou zůstává, zda se bude potkávat také s Emmou Smetanou (32), která nedávno oznámila, že s partnerem Jordanem Hajem (32) čekají druhého potomka. Vedení DVTV ale nekomentovalo, že by bývalá moderátorka veřejnoprávní televize přicházela jako náhrada za těhotnou Emmu Smetanu.

K nástupu Daniely Písařovicové se vyjádřil uznávaný moderátor a velký profesionál Martin Veselovský, který se na novou posilu v týmu velmi těší. O jejích schopnostech a zkušenostech rozhodně nepochybuje.

"Těším se na spolupráci s absolutní profesionálkou, která dovede být v rozhovorech na jedné straně ostrá jako břitva a na straně druhé příjemná a vtipná," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz příchod nové kolegyně Martin Veselovský.

Daniela Písařovicová do České televize nastoupila v roce 2004. Tehdy začínala v ekonomické redakci zpravodajského portálu ČT24. Později se dostala až k moderování hlavní zpravodajské relace Události. Projekt DVTV byl spuštěn v květnu 2014. Emma Smetana tým posílila v roce 2017.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.