Martina Gavriely se stala babičkou. Budu jen rozmazlovací, od výchovy jsou rodiče, říká moderátorka

Martina Gavriely
Martina Gavriely
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 3. 2021

Moderátorka Martina Gavriely (42) se stala babičkou. Její dcera Jessica (19) přivedla na svět holčičku, kterou s partnerem pojmenovala Olivia Rose. Martina je z vnučky nadšená a těší se, až ji na vlastní oči po propuštění z nemocnice uvidí. Už teď má jasno v tom, že do výchovy se dceři plést nechce. "Nesnáším babičky, které vychovávají, od toho si myslím, že jsou rodiče. Babička by měla péct vánočku nebo bábovku, udělat si drdůlek a rozmazlovat," uvedla moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Martina Gavriely se ve 42 letech stala poprvé babičkou. Její dcera Jessica přivedla na svět holčičku a moderátorka se svěřila s prvotními pocity. Rovněž prozradila, s jakými mírami se vnučka narodila a jak její příchod prožívala.

"Mně akorát ruplo v zádech a cítím se na 70. Myslím si, že to odpovídá, stala jsem se »bábou« a ještě chodím v předklonu. Dítě si teď moc neužiju, protože neunesu ani to svoje. Je to hezké, příjemné, strašně se na ni těším. Mně to celou dobu ani nějak nedocházelo, protože tím, že Jessi už má svůj život a žije jinde, tak jsem si myslela, že se mě to nějak nedotýká," řekla Martina Gavriely pro ŽivotvČesku.cz.

Mateřské city se nahlas ozvaly a kdyby moderátorka mohla, svou dceru by v nemocnici zaskočila. "Porod jsem prožívala ještě intenzivněji než ten svůj. Tím, že jde o moje dítě, jsem měla strach, aby vše proběhlo v pořádku. Měla jsem nutkání, že kdybych mohla, porodila bych za ní. Je to nové pro mě i pro ni, prožíváme něco, co jsme nikdy nezažily. Mám tři děti, jsem máma, ale být babička je něco jiného. Jen mě mrzí, že to nepřišlo třeba o 2 roky později, protože bych si vnouče víc užila. Jak mám sama malé dítě, tak nevím, jestli budu zvládat ještě další," popsala své pocity pro ŽivotvČesku.cz novopečená babička, která se těší z krásné vnučky.

"Holčička se jmenuje Olivia Rose Gavriely, má 49 centimetrů a 3525 gramů. Na holky se moc těším - až je pustí z nemocnice. Je vtipné, že Jessica leží ve stejné jako já před lety, na posteli vedle té, na které jsem ležela já, když jsem ji přivedla na svět," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Martina Gavriely.

Pokud jde o výchovu, pro moderátorku je v tuto chvíli tabu pomyslet, že by do ní své dceři jakkoliv zasahovala. "Já budu určitě jen rozmazlovací. Nesnáším babičky, které vychovávají, od toho si myslím, že jsou rodiče. Babička by měla péct vánočku nebo bábovku, udělat si drdůlek a rozmazlovat. Samozřejmě pokud bude Jessi potřebovat poradit, tak zkušenosti už po třech dětech mám a ráda poradím. Budu k ruce a když budu moct, tak pohlídám, ale vychovávat nebudu. Každý má jinou výchovu," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Martina Gavriely.

V médiích se v pondělí odpoledne objevila informace, že Tereza H. (25), která byla v listo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu