Martina Pártlová přivedla na svět rozkošnou dcerku. Každý večer jsem šťastná, že se to povedlo, říkala zpěvačka o těhotenství

Zpěvačka Martina Pártlová
Zpěvačka Martina Pártlová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2021

Zpěvačka Martina Pártlová (42) se stala poprvé maminkou. Radostnou informaci na sociálních sítích oznámil nadšený tatínek Josef Vařeka (28), který se pochlubil snímkem s dcerkou a novopečenou maminkou. Holčička dostala latinské jméno Stella. "Těhotenství je skvělé od pátého měsíce, ty první čtyři měsíce byly strašné, úplně tragické," řekla Martina Pártlová pár dní před příchodem dcerky na svět pro ŽivotvČesku.cz.

Z Martiny Pártlové a Josefa Vařeky jsou novopečení rodiče. Holčička, která dostala jméno Stella, přišla na svět ve středu v porodnici U Apolináře. Fotografii ještě ze sálu na sociálních sítích zveřejnil tatínek a z obou partnerů na ní štěstí přímo vyzařuje.

"Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku. Dnes jsme na svět přivítali Stellu, je krásná. Její první nádech byl silný moment. Hluboce se klaním před Martinou, která nám ji dala. Celý porod něco hlásila, takže jsem ani nevěděl, že rodíme. Miluju vás obě a odpusťte mi dnes menší mejdan," napsal na Instagram Josef Vařeka.

Zpěvačka se před příchodem dcerky na svět nestresovala, vše pro ni měla připravené. "Já bych byla nejradši, kdyby tam malá tak rok vydržela, abych si to užívala s ní v bříšku, ale to nepůjde, protože už jsem jako medvěd. Naštěstí mám vše už zařízené, takže pohoda. Co potřebuji pro miminko, je kompletní, včetně kočárku," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz jen před několika dny.

Těhotenství bylo pro Martinu Pártlovou v posledních měsících krásným zážitkem. "Těhotenství je skvělé od pátého měsíce, ty první čtyři měsíce byly strašné, úplně tragické. Jediné, co mi teď vadí, je nadváha, jinak si to užívám. Každý večer jsem šťastná, že se to povedlo," svěřila se umělkyně se svými pocity pro ŽivotvČesku.cz.

Dcera Martiny Pártlové a Josefa Vařeky dostala jméno Stella, které pochází z latiny a v překladu znamená hvězda. Souvisí také s řeckým slovem aster, které rovněž znamená hvězda.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.