Martina Pártlová se brzy stane maminkou. Zpěvačka prozradila, jak těhotenství v 7. měsíci vnímá

Zpěvačka Martina Pártlová
Zpěvačka Martina Pártlová
Foto: nextfoto.cz

Zpěvačka Martina Pártlová (41) je v 7. měsíci těhotenství a již brzy se stane poprvé maminkou. Nákupnímu šílenství ještě nepropadla a poslouchá rady kamarádek, které už děti mají. V dohledné době se chystá vrhnout na dětský pokojíček. "Zatím mám pořád pocit, že mám na všechno čas, ale asi bych do toho měla trošku šlápnout," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Ze zpěvačky Martiny Pártlové bude již brzy maminka. Pokud vše půjde podle plánu, své první miminko přivede na svět už za dva měsíce. Nákupnímu šílenství zatím nepropadla a nenakupuje pro dítě bezhlavě vše, na čem jí spočine zrak. Spoléhá i na rady zkušenějších přátel.

"Musím se zeptat všech kamarádek, které mají děti, co vlastně budu potřebovat. Mám strach, že skoupím úplně všechno a pak to bude tak akorát na vyhození," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Martina Pártlová, která má za dva měsíce termín narození miminka.

"Zatím mám pořád pocit, že mám na všechno čas, ale asi bych do toho měla trošku šlápnout, začít dělat pokojíček a už pořizovat nějaké věci, kdyby náhodou miminko přišlo dřív, než v předpokládaný termín. Asi začneme postupně nakupovat a dávat to do kupy," připustila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, že musí na místnosti pro miminko začít pracovat.

Vše už je promyšlené do detailů, nyní už zbývá jen vize uskutečnit. "Pokojíček už máme vymyšlený, teď to musíme jen realizovat. Bude to něco mezi hostinským pokojem a pokojíčkem, protože předpokládám, že tam miminko stejně asi mít nebudu, že bude se mnou v ložnici. Postýlka tam bude určitě, ale v ložnici také. Pokojíček je navíc přes celý barák a asi by se mi tu dálku nechtělo lítat," řekla pro ŽivotvČesku.cz hostující zpěvačka Čechomoru a muzikálová herečka.

Až přijde rozvolnění, má Martina Pártlová jasno v tom, co by si jako první přála udělat. "Já bych si ráda šla někam sednout na zahrádku a asi budu jen koukat a pozorovat lidi, jak kolem mě chodí, to jsou moje plány. Jít večer třeba do kina, nekoukat doma na televizi a jít někam dál než k hranicím okresu," doplnila členka známého komického tria pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.