Matěj Stropnický měl před natáčením Výměny manželek podmínku. Producentka řekla, co jí vadilo

Bývalý politik Matěj Stropnický
Bývalý politik Matěj Stropnický
Foto: Se svolením TV Nova

Bývalý aktivní politik Matěj Stropnický (37) a jeho přítel herec Daniel Krejčík (26) se zúčastnili oblíbené reality show, která ukazuje rozličné české domácnosti. Kreativní producentka Jana Rezková pro ŽivotvČesku.cz popsala, z čeho měla při natáčení největší obavy. "Děsila jsem se toho, že na zámku je zima," uvedla Jana Rezková a popsala, jak Matěje Stropnického k natáčení přemlouvala.

Zlákat do populární reality show známé tváře, je vždy oříškem. Ve středu diváci nejsledovanější tuzemské komerční stanice uvidí, jak se Matěj Stropnický bude na zámku v Osečanech sžívat s ráznou Martinou (35). Složitá mise čeká na jeho partnera, Daniel Krejčík se v roli »vyměněné manželky« pojede starat o 6 dětí, nejmenšímu Josefovi je pouhých 5 měsíců.

"Kluky jsem hodně dlouho přemlouvala. Nejdřív po telefonu, pak jsem jela na zámek vyjednávat. Oni na zámku nemají televizi, takže Matěj Výměnu manželek ani neznal. Říkal, že má podmínku, že nejdříve si musí prohlédnout nějaké starší díly na internetu, aby věděl, o co se jedná," popsala kreativní producentka Jana Rezková pro ŽivotvČesku.cz, jak oba mladé muže k natáčení lákala.

Na zámku v Osečanech, který mladíci zakoupili za 12 milionů korun, probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Zámek ze 17. století momentálně připomíná obrovské staveniště. Život na rozsáhlé nemovitosti také komplikuje chlad, na zámku je cca 30 místností, ale vytápí se jen zlomek.

"Na zámku jsem s nimi poseděla přes hodinku a bylo to moc milé. Akorát jsem se děsila té zimy v pokojích. Já na zámku byla zrovna v době, kdy venku byly závěje sněhu. Takže jsem hodně zvažovala, jakou paní tam pošlu. Natáčení probíhalo v lednu. Paní Martina to pak zvládla skvěle, byla nadšená a i tu zimu nesla velmi statečně. Hned při seznamování s Matějem si sundala bundu a zůstala jen v mikině, zvládla to skvěle," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Jana Rezková s tím, že pro štáb ale bylo natáčení v zimě opravdu velmi náročné.

Od odvysílání epizody oblíbené reality show z českých domácností, v níž účinkovali Daniel ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.