Matěj Stropnický odhalí soukromí ve Výměně manželek. První slova o tom, jak probíhalo natáčení

Herec Matěj Stropnický
Herec Matěj Stropnický
Foto: ŽivotvČesku.cz

Matěj Stropnický (37) a jeho přítel herec Daniel Krejčík (26) se zúčastnili natáčení reality show Výměna manželek. Daniel odjel do rodiny, kde se starají o 6 dětí a Matěj na zámku v Osečanech přivítal ráznou dámu. "Bylo to úžasné natáčení. Diváci se mají na co těšit," řekla pro ŽivotvČesku.cz režisérka reality show Jana Rezková (55).

Bývalý pražský zastupitel Matěj Stropnický (37) a jeho přítel herec Daniel Krejčík (26) v roce 2018 zakoupili za 12 milionů korun zámek v středočeských Osečanech. Právě tam se natáčela oblíbená reality show z českých domácností.

"Bylo to úžasné natáčení. Diváci se mají na co těšit," řekla pro ŽivotvČesku.cz režisérka Výměna manželek Jana Rezková. Matěje Stropnického a Daniela Krejčíka televizní diváci uvidí už ve středu. Matěj Stropnický již dříve hovořil o tom, že přestavba zámku se stala jeho životním cílem. Peníze z reality show se tedy budou hodit.

"Máme nyní opravenou jednu místnost a dělá se střecha, ta je za 9 a půl milionu a s hodinami za 10 milionů. Na střechu jsme dostali první větší dotaci ve výši necelých 6 milionů. To je z rozpočtu Středočeského kraje. Jeden program je do půl milionu pro památky, které nejsou přístupné veřejnosti, do 7 milionů je program pro památky, které jsou otevřené veřejnosti. Po dvou letech, co tu provázíme a děláme divadelní festival, jsme se se přihlásili a uspěli jsme v dotační soutěži. Je to ale soutěž, není to automatické. Koupit památkovou nemovitost je vždy risk, protože nevíte, zda v soutěži uspějete. Jenom postavit lešení je za půl milionu. Střecha je základ, my opravili první místnost, měli jsme radost, jakou máme výmalbu a přišel první déšť a začaly se objevovat mapy. Do mnoha místností teče. Proto ta střecha," řekl o opravě zámku pro ŽivotvČesku.cz Daniel Krejčík.

"Spousta kamarádů se mi bude smát, že jsem šel do takového pořadu. Budou říkat, že je to pokleslá senzacechtivá zábava, ale mně pak došlo, že kdo chce zastupovat běžné lidi s běžnými zájmy, nesmí opovrhovat zábavou, na kterou se ti lidé koukají. Je to jejich volný čas. Nikdy se nestanu matkou od šesti dětí ani svářečem. Ale snažím se na tyto lidi aspoň chvílemi napojit, protože pak je můžu účinně zastupovat, kdybych se rozhodl zase někdy kandidovat v politice," uvedl Matěj Stropnický na televizní kamery.

Daniel Krejčík se odstěhuje do nové rodiny a bude se starat o šest dětí. Matěj Stropnický na zámku v Osečanech, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce, přivítá energickou dámu. Televize slibuje na středeční večer zajímavou podívanou.

Od odvysílání epizody oblíbené reality show z českých domácností, v níž účinkovali Daniel ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.