Mateřství bez retuše. Alena Šeredová, která stárne do krásy, se pochlubila rozkošnou dcerou Vivienne. Před více než týdnem slavila 2 roky

Profimedia
Alena Šeredová v roce 2021
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 29. 5. 2022

Před více než týdnem uplynuly dva roky, kdy se česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová (43) podělila s krásnou zprávou, že se stala trojnásobnou maminkou. Přesně 19. května se jí narodila dcera. Dostala jméno Vivienne Charlotte Nasi. Aktuálně se vicemiss České republiky z roku 1998 pochlubila fotografií z ostrova Capri, ze které je patrné, že holčička roste jako z vody. Pro ŽivotvČesku.cz krátce po příchodu dcery na svět někdejší tvář módy a vyhledávaná modelka nastínila, jaký je v Itálii o její osobu zájem. V minulém roce ji překvapivě citoval britský deník The Sun, když se vyjádřila pichlavě směrem k exmanželovi.

I když ze snímků na Instagramu se dá usoudit, že bývalá hvězda přehlídkových mol žije pohádkový život, v minulosti se musela smířit s rozpadem manželství. V roce 2014 rozvodem uzavřela po třech letech jednu nevydařenou životní etapu s bývalým italským reprezentačním gólmanem Gianluigim Buffonem (44), v současnosti jedničkou týmu Parma Calcio. S ním vychovává syny Louise Thomase (14) a Davida Lee (12).

Zajímavostí je, že loni se o exmanželovi vyjádřila ve smyslu, že nerozumí ženám, a přiznala, že samozřejmě zklamání z krachu manželství zůstalo, uvedl britský deník The Sun.

Krátce po rozpadu manželství se na začátku roku 2015 začala objevovat po boku nového muže - dědice automobilové společnosti Fiat Alessandra Nasiho, kterému přivedla na svět v květnu 2020 dceru Vivienne. Už tehdy pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že se o ní tamní média přímo přetahují.

Přibližně po půl roce totiž Alenu Šeredovou redakce ŽivotvČesku.cz oslovila s žádostí o rozhovor. Tehdy nestárnoucí kráska musela odmítnout. "V Itálii mám podepsanou exkluzivitu a nemohu dělat rozhovory," uvedla v odpovědi redakci pohledná partnerka zámožného podnikatele s tím, že později bude k dispozici. Její povinnosti nejen v roli maminky, ale i ženy, která diktuje módní trendy, jí to nakonec neumožnily.

Alena Šeredová se obdivuhodně zvládá starat o velkou a početnou rodinu, k tomu je stále v Itálii vyhledávanou osobností, a tak se dá spekulovat, že nemá nouzi ani o pracovní nabídky. Rodina žije v italském Turíně a doposud oba rodiče dvouleté Vivienne po více než sedmi společných letech svůj vztah zatím nepovýšili do stavu manželského.

Po hubnoucí proměně, během které se dokázala zbavit více než 40 kilogramů, se Charlotte Št...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu