Mateřství bez retuše. Alena Šeredová, která stárne do krásy, se pochlubila rozkošnou dcerou Vivienne. Před více než týdnem slavila 2 roky

Alena Šeredová v roce 2021
Alena Šeredová v roce 2021
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2022

Před více než týdnem uplynuly dva roky, kdy se česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová (43) podělila s krásnou zprávou, že se stala trojnásobnou maminkou. Přesně 19. května se jí narodila dcera. Dostala jméno Vivienne Charlotte Nasi. Aktuálně se vicemiss České republiky z roku 1998 pochlubila fotografií z ostrova Capri, ze které je patrné, že holčička roste jako z vody. Pro ŽivotvČesku.cz krátce po příchodu dcery na svět někdejší tvář módy a vyhledávaná modelka nastínila, jaký je v Itálii o její osobu zájem. V minulém roce ji překvapivě citoval britský deník The Sun, když se vyjádřila pichlavě směrem k exmanželovi.

I když ze snímků na Instagramu se dá usoudit, že bývalá hvězda přehlídkových mol žije pohádkový život, v minulosti se musela smířit s rozpadem manželství. V roce 2014 rozvodem uzavřela po třech letech jednu nevydařenou životní etapu s bývalým italským reprezentačním gólmanem Gianluigim Buffonem (44), v současnosti jedničkou týmu Parma Calcio. S ním vychovává syny Louise Thomase (14) a Davida Lee (12).

Zajímavostí je, že loni se o exmanželovi vyjádřila ve smyslu, že nerozumí ženám, a přiznala, že samozřejmě zklamání z krachu manželství zůstalo, uvedl britský deník The Sun.

Krátce po rozpadu manželství se na začátku roku 2015 začala objevovat po boku nového muže - dědice automobilové společnosti Fiat Alessandra Nasiho, kterému přivedla na svět v květnu 2020 dceru Vivienne. Už tehdy pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že se o ní tamní média přímo přetahují.

Přibližně po půl roce totiž Alenu Šeredovou redakce ŽivotvČesku.cz oslovila s žádostí o rozhovor. Tehdy nestárnoucí kráska musela odmítnout. "V Itálii mám podepsanou exkluzivitu a nemohu dělat rozhovory," uvedla v odpovědi redakci pohledná partnerka zámožného podnikatele s tím, že později bude k dispozici. Její povinnosti nejen v roli maminky, ale i ženy, která diktuje módní trendy, jí to nakonec neumožnily.

Alena Šeredová se obdivuhodně zvládá starat o velkou a početnou rodinu, k tomu je stále v Itálii vyhledávanou osobností, a tak se dá spekulovat, že nemá nouzi ani o pracovní nabídky. Rodina žije v italském Turíně a doposud oba rodiče dvouleté Vivienne po více než sedmi společných letech svůj vztah zatím nepovýšili do stavu manželského.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.