Mateřství jí jen svědčí. Ewa Farna výrazně zhubla a uvedla: Jsem naplněná jako máma, žena i zpěvačka

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 2. 2021

Ewa Farna (27) dlouho bojovala se svou postavou, ovšem to se po narození milovaného syna Artura změnilo. V poslední době se pochlubila několika snímky, z nichž je patrné, že zhubla a vypadá skvěle. A to i v době, kdy nemůže koncertovat. Před časem ke svému životu uvedla, že si žije svůj sen.

"Jsem moc šťastná, že jsem naplněná jako máma, žena i zpěvačka. Prožívám nádherné období mého života. Doufám, že mi nikdo nezávidí, ale nemám si už vážně na co stěžovat,“ uvedla před časem Ewa Farna v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách. A není se moc čemu divit.

Ewě se podařilo vše, co chtěla. V září roku 2017 se provdala za partnera Martina Chobota (27) po čtyřletém vztahu, před necelými dvěma lety v červnu se jim narodil syn Artur. Teď se jí podařilo získat i postavu, která mnohým fanynkám jasně dává najevo, že když člověk něčeho chce dosáhnout, jde to.

Jako máma je zpěvačka skvělá. Než se ale Artur narodil, pochybovala, zda se jí bude dařit vše zvládat. "Myslím, že péče o dítě a společná práce se nám daří skloubit skvěle. Potěšilo mě, když jsem zjistila, že to není konec všeho, ale je to teď prostě jen jiné. Mám skvělého manžela, který mi moc pomáhá. Mohu si jít něco zařídit a vím, že je Artur v dobrých rukou,“ pochvalovala si zpěvačka v rozhovoru.

Slavné tváře musí někdy řešit svízelné situace související buď se svými obsedantními fanou...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu