Mateřství jí náramně sluší. Ewa Farna stojí o druhého potomka. Lépe nikdy nevypadala

Ewa Farna je velmi půvabná žena
Ewa Farna je velmi půvabná žena
Foto: Nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2020

Ewa Farna (27) se vloni v létě poprvé stala pyšnou maminkou syna Artura. Práci zpěvačky a roli pečující matky dokázala už od začátku skvěle skloubit, a zřejmě právě proto s manželem plánují prý druhého potomka.

Zpěvačce se po porodu podařilo rychle shodit přebytečná kila, která nabrala během těhotenství. Navíc v posledních týdnech hodně sportuje, což dokazuje snímky na svých sociálních sítích. Není tak divu, že se cítí skvěle a odráží se to i na jejím vzhledu…

Populární zpěvačka si s manželem Martinem Chobotem (31) žijí svůj největší sen – mají krásného syna, v rodinném sídle za Prahou si užívají pohádkové rodinné chvilky. Často cestují.

Ewa v posledních měsících vypadá hodně dobře. A je na ní znát, že díky sportu jí šla váha dolu a musí se logicky cítit výborně. A možná důvodem je, že Ewa by ráda druhého potomka.

Zpěvačka se totiž nedávno svěřila, že ji opět chytají mateřské pudy. A to natolik, že už s manželem plánují druhé miminko. "Uvidíme, jak se k tomu příroda postaví," nechala se slyšet.

První těhotenství se Farne podařilo utajit téměř až do konce, kdo ví, jaké umysly má s odtajněním případného druhého těhotenství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.