Mateřství ji naučilo sebelásce. Ewa Farna promluvila o změnách, s nimiž se musela smířit během těhotenství

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Se svolením TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2021

Mateřství je pro každou ženu zásadním milníkem v životě. Zpěvačka Ewa Farna (28) už má dvouletého syna, k němuž má velmi silné pouto a miluje ho nadevše. Zároveň je vděčná svému tělu za všechno, co muselo zvládnout především během těhotenství, kdy nastávají přirozené a mnohdy velmi výrazné změny.

Dostala do vínku obrovský talent, díky němuž si vybudovala kariéru a stala se hvězdou první velikosti. Ewa Farna slaví úspěchy nejen v Česku, ale i v zahraničí. Interpretka hitů jako Leporelo, Boží mlejny melou, Měls mě vůbec rád nebo posledního singlu Tělo si po čtyřletém vztahu v září 2017 vzala kytaristu Martina Chobota a jsou také pyšnými rodiči prvního dítěte.

V rozhovoru Instacall na rádiu Evropa 2 promluvila Ewa Farna o tom, jak se naučila v mateřství přijímat změny spojené s tělem, které podle ní překoná neskutečné věci. "Když jsem najednou byla těhotná, tak jsem pochopila, že to tělo bez ohledu na to, jakou má velikost, je prostě neuvěřitelný nástroj, který nám slouží a dostali jsme ho vlastně zadarmo. Přijde mi opravdu obdivuhodné, kolik toho zvládlo a kolik toho i zvládne. Napsala jsem písničku o tom, co všechno moje tělo už vydrželo – přijímám tím změny, které se staly, a nemám na ně vliv. Jako třeba ty po mém těhotenství," řekla zpěvačka, která v roce 2013 působila jako porotkyně televizní pěvecké soutěže SuperStar.

Na začátku června 2019 přivedla na svět prvorozeného syna, který dostal jméno Artur – jméno má pravděpodobně keltský původ a přeneseně se vykládá jako vznešený či ušlechtilý.

"Je to radost. Jestli už ten rok sedím doma, ta ať to má pro mě význam, že se věnuju tomu, co je důležité. Je to samozřejmě velká radost, zároveň mám dítě v takovém tom nejlepším čase, že s ním fakt sedím doma a věnuju se mu. Kdybych měla být matka samoživitelka někde v bytě s třemi dětmi, které se učí online, tak by mě kleplo. To jsou hrdinky dnešní doby," dodala v »instacallovém« rozhovoru jedna z nejkrásnějších maminek českého showbyznysu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.