Mateřství jí prospívá. Ewa Farna ukázala svou postavu a promluvila o životních prioritách

Ewa je velmi půvabná zpěvačka a maminka.
Ewa je velmi půvabná zpěvačka a maminka.
Foto: Archiv Ewy Farne
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2020

Zpěvačka Ewa Farna (26) se před časem stala maminkou syna Artura a jak je na ní vidět, mateřství jí hodně prospívá. Navíc patří v dnešní době spíše k mladším maminkám, ale v životě už toho stihla více než dost. O svém životě se v minulosti rozpovídala.

Nemůžu uvěřit, co všechno se stihlo udát. Třináct let se věnuji svému hobby - práci. Mám skvělého všestranného muže, mám syna, mám úžasnou kapelu a věrné fanoušky, jsem zdravá a šťastná, a za to jsem Bohu každodenně vděčná,“ bilancovala nedávno na sociální síti Farna, která září jako sluníčko a doufá, že všechno dobré vydrží co nejdéle.

Teď se pustila i do sportování, když si vyrazila se svým manželem Martinem na kolo. "Jestli jsem se ale něco za těch 26 let naučila, tak to, že štěstí je fakt stav mysli, který nepramení tolik z vnějších zdrojů, jak si často rádi myslíme," má jasno v otázce životních priorit Ewa, která je pyšnou maminkou a navíc začala pracovat na své postavě. A jak je ze snímků patrné, po porodu se jí podařilo shodit vše, co potřebovala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.