Mateřství jí prospívá. Ewa Farna ukázala svou postavu a promluvila o životních prioritách

Ewa je velmi půvabná zpěvačka a maminka.
Ewa je velmi půvabná zpěvačka a maminka.
Foto: Archiv Ewy Farne
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2020

Zpěvačka Ewa Farna (26) se před časem stala maminkou syna Artura a jak je na ní vidět, mateřství jí hodně prospívá. Navíc patří v dnešní době spíše k mladším maminkám, ale v životě už toho stihla více než dost. O svém životě se v minulosti rozpovídala.

Nemůžu uvěřit, co všechno se stihlo udát. Třináct let se věnuji svému hobby - práci. Mám skvělého všestranného muže, mám syna, mám úžasnou kapelu a věrné fanoušky, jsem zdravá a šťastná, a za to jsem Bohu každodenně vděčná,“ bilancovala nedávno na sociální síti Farna, která září jako sluníčko a doufá, že všechno dobré vydrží co nejdéle.

Teď se pustila i do sportování, když si vyrazila se svým manželem Martinem na kolo. "Jestli jsem se ale něco za těch 26 let naučila, tak to, že štěstí je fakt stav mysli, který nepramení tolik z vnějších zdrojů, jak si často rádi myslíme," má jasno v otázce životních priorit Ewa, která je pyšnou maminkou a navíc začala pracovat na své postavě. A jak je ze snímků patrné, po porodu se jí podařilo shodit vše, co potřebovala.

Vyhlášení prestižní hudební ankety Český slavík 2021 bylo po čtyřech letech skutečnou perl...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu