Matthew Perry vypadá hůř a hůř. Seriálový Chandler z Přátel se v ulicích Los Angeles objevil velmi zanedbaný, znát na něm byla silná únava

Matthew Perry
Matthew Perry
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2022

Herec Matthew Perry (52) dělá svým fanouškům stále větší a větší starosti. Pokaždé, když se objeví na veřejnosti, vypadá o něco hůř. Nyní vyrazil do ulic Los Angeles v teplákách a volném triku a ze snímku je patrná únava, ale také, že už dlouho nenavštívil kadeřníka. Do Chandlera z Přátel má už velmi daleko. Čím si patrně prochází, uvedla pro bulvární portál Page Six jeho herecká kolegyně Courteney Cox (57).

Závislost na alkoholu a lécích na předpis. Tito démoni dlouho ovládali život Matthewa Perryho, a to i v době, kdy hrál Chandlera v dnes již kultovním sitcomu Přátelé. Přestože se po loňském speciálním vydání Přátel zdálo, že se dává dohromady, nyní se ukazuje, že na sebe ve skutečnosti příliš nedbá. Jeho nejčastějším oděvem jsou tepláky a o rozčepýřené vlasy se mu zřejmě už dlouho nikdo nepostaral.

Přestože bude Matthew Perry brzy vydávat svou knižní autobiografii, v jiných pracovních směrech na sebe nijak netlačí. Od roku 2017 nezískal žádnou roli a zdá se, že aktuálně ani nemá v plánu svou hereckou kariéru jakkoliv rozvíjet. Možná za tím stojí i to, že v minulosti na sebe byl naopak až příliš přísný.

"Matthew sám na sebe vyvíjel během natáčení Přátel opravdu obrovský nátlak, aby se lidé smáli. Dlouho s tím bojoval a myslel si, že jeho hodnota se odvíjí od toho, jak moc baví lidi. Myslím si, že je to něco, čeho se nikdy zcela nezbavil," řekla herečka Courteney Cox alias seriálová Monica, jak ji cituje portál Page Six.

Fanoušci si o Matthewa Perryho dělají stále větší starosti. Vypadá to, že v posledních měsících se na něm negativně podepsal především rozchod se snoubenkou Molly, s níž byl od roku 2018, ale vztah se nakonec rozpadl. Snad se o sebe herec začne zase brzy starat, aby fanoušky při oficiálním představování své knihy potěšil nejen autobiografií, ale i svou kondicí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.