Matuš Juráček porazil soupeře ze Slovenska. Přejel Gábora Borárose ve všech třech kolech

Matuš Juráček si došel pro vítězství
Matuš Juráček si došel pro vítězství
Foto: Archiv Oktagon

Po čtyřech měsících šel znovu do boje a opět neúspěšně. Gábor Boráros si na MMA turnaji Oktagon 21 nedošel pro vytoužené vítězství. Soupeřem mu byl sebevědomý Matúš Juráček, který před zápasem byl přesvědčen o tom, že mu po duelu se soupeřem ze Slovenska rozhodčí zvedne ruku. "Já jsem oproti němu vyšší a připravoval jsem se stoprocentně na všechny varianty boje," řekl pro ŽivotvČesku.cz český zápasník, který zvítězil po třech kolech na body.

Slovenský zápasník Gábor Boráros se naposledy postavil do Oktagonu 26. září minulého roku. Proti Španělovi Tatovi Primerovi ale neuspěl a podlehl ve druhém kole z důvodu TKO. Chtěl si tak spravit chuť, to se mu ale nestalo. Juráček si ho od prvního kola držel na vzdálenost a vysílal jednotlivé údery, které dělaly Borárosovi velké problémy.

První kolo bylo o vítězi nejasné, oproti tomu druhé už patřilo Juráčkovi. Ve třetím jasně Juráček dominoval a soupeř ze Slovenska nevěděl, co se vlastně v kleci děje. "Netušil jsem, že je tak silný na zemi, překvapil mě," vyzdvihl kvality Juráčka po zápase Boráros.

Juráček dodržel přesné taktické pokyny a nepustil si Borárose výrazně k tělu. Nebylo tak pochyb o tom, kdo se stane vítězem atraktivního duelu.

Matúš Juráček se v prosinci vrátil po vleklém zranění kolene ve velkém stylu. Kvalitním výkonem porazil Jana Širokého ve třetím kole pomocí TKO a byl si jistý, že v sobotním zápase slovenskou hvězdu lidově řečeno přejede. A to se stalo, celý zápas měl pod kontrolou a na body nakonec zvítězil překvapivě poměrem 3:0.

"Souboj s Gáborem Borárosem vnímám jako otevřený, je to kulaté a může se stát cokolivJsem připravený na všechny varianty boje," řekl před zápasem pro ŽivotvČesku.cz Matuš Juráček s tím, že o vítězi souboje nepochybuje. "Budu jím já," mínil.

Po čtyřech měsících jde znovu do boje. Gábor Boráros dlouho čekal na oznámení svého soupeř...

Matuš Juráček si po zápase řekl o zápas se Španělem Tatem Primerou, který právě Borárose přemohl před čtyřmi měsíci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.