Maximální opatrnost je nutná. Těhotná Lela Ceterová po návratu z nemocnice přiznala strach

Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 6. 2021

Zápasník MMA Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (31) mají na léto velké plány. Po velkolepé svatbě by na svět měl přijít druhý potomek. Lela Ceterová ale má za sebou náročné dny a pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že měla obrovský strach o život miminka. "Musím se nyní šetřit. Lilinku hlídá Karlosova maminka," řekla sympatická blondýnka s tím, že babičce je moc vděčná.

Lela Ceterová na pátek chystala velkou oslavu 31. narozenin. Jenže z plánů sešlo a místo slavení s rodinou musela být převezena do nemocnice a prožila si chvíle strachu o život miminka. Snoubenka zápasníka Karlose Vémoly má nyní naordinovaný přísný klid a nesmí se žádným způsobem namáhat.

"Zaskočilo mě to a velmi jsem se lekla. Když se člověk bojí, tak věci vidí všelijak. Naštěstí je miminko v pořádku a podle lékařů bude vše dobré. Ale musím se šetřit. Mám naordinovaný přísný režim a musím ho dodržet," řekla Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jako správná žena neumí chvíli posedět a pořád by chtěla být jakkoli aktivní.

"Lékaři mi opravdu řekli, ať nic nedělám, nic nezvedám, nikam nechodím a jsem v klidu. Nesmím vůbec namáhat tělo a hlavně nesmím zvedat dceru, což jinak dělám pořád. Lilinka je nyní na týden u Karlosovy maminky. Babička Janka je moc skvělá a dobře spolu vycházíme. Jsem moc ráda za to, jaká je," popsala Lela a dodala, že pomoc rodiny nyní opravdu potřebuje a váží si jí.

"Chtěla přijet i moje maminka. Ale nakonec jsme se dohodly, že to uděláme jinak. Moje máma má bohužel pořád problémy s imunitou. Sice už covid prodělala, je dokonce i očkovaná, ale pořád má nějaké problémy a bere teď i antibiotika. Takže jsem opravdu ráda, že si Lilinku nakonec k sobě vzala Karlosova mamka," řekla Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že odhadem týden na sebe bude maximálně opatrná a pak nastane čas doladit poslední přípravy na svatbu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu