Meg Ryan odmítá stárnout přirozeně. V 59 letech má obličej bez jediné vrásky

Herečka Meg Ryan dokázala zastavit stárnutí
Herečka Meg Ryan dokázala zastavit stárnutí
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2020

Samotář v Seattlu, Láska přes internet, Kate a Leopold. Z těchto více než 20 let starých filmů a mnoha dalších si lidé pamatují Meg Ryan jako mladičkou modrookou blondýnu. Takovou vizáž si dnes už 59letá herečka chce zachovávat, svěřila se proto do rukou odborníků a těsně před šedesátkou nemá jedinou vrásku.

Meg Ryan, dcera castingového agenta a původním povoláním novinářka, slaví 59. narozeniny. Mnoho lidí si ji pamatuje jako dvacetiletou, právě v tomto věku začala mít jako herečka úspěchy.

Se svou vizáží byla Ryan dokonalým typem herečky pro role v romantických filmech. Byla okouzlující, vypadala nevinně a v jejích modrých očích se nejeden divák ztratil. Nikdo ale nemládne a Meg není výjimkou.

Dávno jsou pryč časy, kdy byla Meg Ryan jednou z největších ženských hvězd Hollywoodu. Dnes se proto snaží vypadat mladistvě i přesto, že ne vždy se jí to daří.

Pleť jako samet

Stejně jako řada jejích kolegyň, i Meg se rozhodla zpomalit stárnutí nejrůznějšími zákroky. Je ale vidět, že zná svou mez a stanovila si hranice, které nepřekročí.

Ryan nemůže lehké zásahy odborníků v obličeji popírat, nejsou nicméně tak viditelné a zásadní, jako u jiných dam z oboru. V 59 letech má herečka pleť jemnou jako samet a vrásky jen těžko pohledat.

Nezájem

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma a občas i všechny snahy vedou do háje. Meg Ryan je toho dokonalým příkladem, protože ačkoliv se snaží udržovat mladistvý vzhled, v posledních dvou letech o ni jako o herečku velký zájem není.

Podle filmového serveru IMDB měla být Meg naposledy obsazena v roce 2018 do televizní série Picture Paris, ale ta se na obrazovkách, alespoň prozatím, neobjevila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.