Meg Ryan odmítá stárnout přirozeně. V 59 letech má obličej bez jediné vrásky

Herečka Meg Ryan dokázala zastavit stárnutí
Herečka Meg Ryan dokázala zastavit stárnutí
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2020

Samotář v Seattlu, Láska přes internet, Kate a Leopold. Z těchto více než 20 let starých filmů a mnoha dalších si lidé pamatují Meg Ryan jako mladičkou modrookou blondýnu. Takovou vizáž si dnes už 59letá herečka chce zachovávat, svěřila se proto do rukou odborníků a těsně před šedesátkou nemá jedinou vrásku.

Meg Ryan, dcera castingového agenta a původním povoláním novinářka, slaví 59. narozeniny. Mnoho lidí si ji pamatuje jako dvacetiletou, právě v tomto věku začala mít jako herečka úspěchy.

Se svou vizáží byla Ryan dokonalým typem herečky pro role v romantických filmech. Byla okouzlující, vypadala nevinně a v jejích modrých očích se nejeden divák ztratil. Nikdo ale nemládne a Meg není výjimkou.

Dávno jsou pryč časy, kdy byla Meg Ryan jednou z největších ženských hvězd Hollywoodu. Dnes se proto snaží vypadat mladistvě i přesto, že ne vždy se jí to daří.

Pleť jako samet

Stejně jako řada jejích kolegyň, i Meg se rozhodla zpomalit stárnutí nejrůznějšími zákroky. Je ale vidět, že zná svou mez a stanovila si hranice, které nepřekročí.

Ryan nemůže lehké zásahy odborníků v obličeji popírat, nejsou nicméně tak viditelné a zásadní, jako u jiných dam z oboru. V 59 letech má herečka pleť jemnou jako samet a vrásky jen těžko pohledat.

Nezájem

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma a občas i všechny snahy vedou do háje. Meg Ryan je toho dokonalým příkladem, protože ačkoliv se snaží udržovat mladistvý vzhled, v posledních dvou letech o ni jako o herečku velký zájem není.

Podle filmového serveru IMDB měla být Meg naposledy obsazena v roce 2018 do televizní série Picture Paris, ale ta se na obrazovkách, alespoň prozatím, neobjevila.

Leden bývá měsícem novoročních předsevzetí, kdy lidé přestávají kouřit nebo třeba chtějí z...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu