Meg Ryan se po delší době ukázala na veřejnosti, její tvář se změnila k nepoznání

Meg Ryan
Meg Ryan
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.st[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2023

Hvězdu mnoha romantických komedií Meg Ryan (61) dnes fanoušci na veřejnosti téměř nevídají. Nedávno ji však zachytili fotografové, jak vyrazila autem na nákup. Tvář herečky, která se v tmavých brýlích snažila nejspíš působit nenápadně, doznala výrazných změn, její rysy se změnily a pohled na ni vyvolává spekulace o tom, zda přece jen nepodstoupila plastické operace, které roky vytrvale popírá. Pro Hollywood Life popsal plastický chirurg Mark Youssef, že podle jeho názoru si umělkyně nechala přinejmenším vyplnit tváře.

V 80. a 90. letech patřila Meg Ryan mezi nejoblíbenější herečky Hollywoodu. Modrooká blondýnka nikdy nesnila o tom, že se stane herečkou, pouze to zkusila během toho, co studovala vysokou školu. Původně si myslela, že to pro ni bude zkrátka zajímavá brigáda, ale poměrně brzy se setkala s takovým úspěchem, že studium ukončila a začala se herectví věnovat naplno. Zahrála si například ve filmech Když Harry potkal Sally, Samotář v Seattlu nebo Láska přes internet.

V posledních letech se však po Meg Ryan doslova slehla zem. Proč herectví prakticky pověsila na hřebík, sdělila oblíbená umělkyně pro The New York Times. "Nebyla jsem už tak zvědavá na herectví, jako jsem byla na jiné věci, které vám život může dát. Chtěla jsem více žít. Navíc nemyslím, že jsem umělec od přírody," vysvětlila herečka své pohnutky, proč se z veřejného života spíše stáhla.

Důvody však mohou být i jiné. Jako šedesátnice již nejspíš nedostává tolik hereckých příležitostí jako v dobách své největší slávy. A právě v době, kdy ubylo jejích rolí, se její tvář začala měnit. Herečka nikdy oficiálně nepřiznala, že by kdy podstoupila plastickou operaci, mnozí z řad fanoušků i plastických chirurgů mají jasno. Vývoj rysů Meg Ryan není pravděpodobně způsoben pouze věkem.

"Nejviditelnější věc, kterou udělala, je nějaký druh výplně nebo přenosu tuku na její tvář. Je to rozhodně příliš, protože vrcholky její tváře jsou příliš plné a příliš velké. Když se usměje, všechna ta výplň se posune nahoru a její oči vypadají menší. Důvodem, proč vypadá mužně, je umístění objemu ve tvářích. Objem výplně by měl být umístěn více laterálně, aby jí dodal měkčí vzhled," uvedl pro Hollywood Life plastický chirurg Mark Youssef s tím, že už nevypadá jako ta Meg Ryan, kterou všichni fanoušci znali a milovali.

Také další lékař Lyle M. Beck je toho názoru, že se herečka, které se dříve přezdívalo »Zlatíčko Ameriky«, nechala vylepšit pod skalpelem. Je přesvědčen, že upravený má minimálně nos. "Vypadá to, že podstoupila několik laserových vyhlazení, stejně jako příliš mnoho botoxu a silně napumpované výplně," popsal pro Radar Online chirurg, jaké zákroky Meg Ryan podle něj podstoupila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.