Megan Foxová má dvojnici. Krásná modelka svojí podobou bere dech. Lidé ji považují za slavnou hvězdu

Herečka Megan Foxová
Herečka Megan Foxová
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 5. 2021

Ve filmovém světě není nic divného, že mají herci své dubléry, kteří za ně mohou zvládnout náročné scény nebo přímo kaskadérské kousky. Ale být podobná hollywoodské krásce Megan Foxové (34) natolik, že je vzájemná podoba až zarážející, běžné rozhodně není. Okouzlující tmavovláska a hvězda úspěšných trháků má dvojnici v brazilské modelce, zpěvačce a herečce Claudii Alendeové (26), která se každodenně setkává s tím, že si ji lidé pletou. A není se čemu divit.

Být slavnou hvězdou není jen tak. Lidé se snaží svůj idol napodobovat a v některých případech jdou až do extrému plastických operací, aby se alespoň přiblížili vzhledu své milované známé osobnosti. To však není třeba v případě brazilské modelky, herečky a zpěvačky Claudie Alendeové. Její podoba s hollywoodskou kráskou Megan Foxovou nechává mnohé v němém údivu. Brazilka si už zvykla, že si ji s hvězdou Transformers někdo neustále plete.

Claudia se přestěhovala do Sao Paula, když jí bylo dvacet let. Jako dítě neměla vůbec myšlenky na kariéru modelky, ale její zájmy spadaly spíše do chlapecké kategorie – hrála totiž ráda videohry. Ale už tehdy se setkala s komentáři, které se zaobíraly tím, že by se přeci jen měla více zajímat o budoucnost v modelingu, protože k němu měla vždy předpoklady. Dnes patří mezi nejžádanější modelky pro kolekce spodního prádla a plavek.

Nelze však přejít její neskutečnou podobu s americkou herečkou Megan Foxovou – jako by jí z oka vypadla, obzvláště poté, co si vezme modré čočky. Někdejší účastnice soutěže Miss Bum Bum, kde se vítězkou stane vždy kráska s nejhezčím pozadím, rozjela poté slušnou kariéru a nabídky se začaly jen hrnout. Společně s Foxovou jsou na některých fotkách tak podobné, že si je člověk dokáže snadno splést. Claudia se nakonec s ohledem na množství práce, které dostávala, rozhodla přestěhovat do »andělského« Los Angeles. "Stěhování bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Dostávala jsem stále více zakázek od amerických značek," přiznala ve svém videu na YouTube.

Právě na oblíbeném videokanále zveřejňuje videa ze života nebo hudební videoklipy vlastních písní, ale vrací se také k videohrám, které si zamilovala už jako dítě. Na sociálních sítích má obrovskou základnu fanoušků a konkrétně na Instagramu ji sleduje přes 9 milionů lidí, čímž se pomalu ale jistě blíží svojí slavné kopii, protože Megan Foxová má celkem 11,2 milionů sledujících.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.