Meghan Markleová ukázala štíhlé tělo v kratičkých šortkách. Vévodkyně prozradila, jak si udržuje záviděníhodnou postavu

Meghan Markleová
Meghan Markleová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2022

Vévodkyně Meghan Markleová (40) se pohybovala na očích veřejnosti už dávno předtím, než se přivdala do britské královské rodiny. Jako herečka byla zvyklá si zdravým životním stylem udržovat postavu a dělá to dodnes. Podle magazínu Cosmopolitan za svou štíhlost vděčí pohybu i rozumnému stravování.

Meghan Markleové se ani přes rozruch, který způsobila v královské rodině, nedá upřít, že je velmi krásnou ženou. I po dvou dětech si dokáže udržovat úžasnou postavu, jak předvedla na zápasu v pólu v Santa Barbaře, kam přišla podpořit prince Harryho (37). Že by ji ale měla zadarmo, to se rozhodně říct nedá.

"Snažím se jíst co nejlepší jídla. Když vím, že jsem po nějakém jídle unavená nebo nafouklá, tak si ho příště nedám. Většinou si dopřávám ryby a zeleninu, ale jsem velký milovník jídla, a tak se snažím hledat rovnováhu," řekla Meghan Markleová dámskému magazínu Cosmopolitan.

Vévodkyně je rovněž velkou příznivkyní pohybu. Kromě aktivit s dětmi za svou postavu vděčí také józe či pravidelnému běhání. Nic z toho by jí však nebylo moc platné, kdyby se nestarala právě o svůj jídelníček.

"Podle mě je pro udržování postavy důležité si nic neodpírat. Proto přes týden jím velmi zdravě, ale o víkendech si dám vše, na co mám chuť. Miluji hranolky a těstoviny ve všech podobách a myslím si, že čím víc si člověk něco odpírá, tím víc ho to láká," popsala Meghan Markleová svůj režim, díky kterému je štíhlá jako laň.

Kromě cvičení a zdravé stravy věří manželka prince Harryho také v sílu odpočinku a čerstvě odšťavněné zeleniny, ze které pije džus každé ráno. Získává energii raději z něj než z kofeinu, o kterém si myslí, že tělu ve výsledku akorát škodí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.