Mentalista po rozvodu netruchlí. Simon Baker vyměnil starší manželku za smyslnou krásku

Simon Baker alias Mentalista s novou přítelkyní
Simon Baker alias Mentalista s novou přítelkyní
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 3. 2021

Herec Simon Baker (51), nejlépe známý ze seriálu Mentalista, se v loňském roce po 22 letech rozvedl s o 2 roky starší manželkou Rebeccou Riggovou (53). Smutek z rozpadu vztahu, který trval 29 let, ho nezasáhl. Pohledný Australan si našel novou přítelkyni Lauru May Gibbsovou (36), která ukázala smyslné křivky ve vlnách oceánu, kde s hercem řádila.

V seriálu Mentalista, který byl natáčen v letech 2008 - 2015, se Simon Baker proslavil coby všímavý Patrick Jane. Divákům se zalíbil a stal se i idolem žen, které tehdy ale měly smůlu, neb byl šťastně ženatý.

Simon Baker se v loňském roce rozvedl s o 2 roky starší Rebeccou Riggovou, se kterou byl 29 let, z toho 22 ve svazku manželském. Jiskra ale po dlouhých letech vyprchala a starší, i když dobře vypadající ženu Simon nahradil mladou návrhářkou. "Zůstáváme dobrými přáteli a soustředíme se na naše tři děti," uvedl herec po rozvodu v prohlášení.

S Laurou May Gibbsovou byl Baker zachycen při radovánkách v oceánu v australském letovisku Byron Bay. Šestatřicetiletá návrhářka má skvělé ženské křivky a herec, který má ve svém věku sám výbornou formu, vedle ní rozdával úsměvy.

Podle deníku Daily Mail je Laura May návrhářkou cvičebního oblečení, RUSSH magazín pak informoval, že ačkoliv si tělo vydřela sama, krásný obličej je zásluhou návštěv estetických klinik, kam dochází na injekce proti vráskám.

Vztah Simon Baker a Laura May Gibbsová zatím oficiálně nepotvrdili, co se týče soukromí jsou oba skoupí na slovo. Na svých sociálních sítích herec otevírá především téma klimatických změn a návrhářka pak pochopitelně mluví hlavně o své značce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.