Mercedes po Karlu Gottovi je na prodej. Za starý vůz si sáhnete hluboko do kapsy

Karel Gott ve svém původním voze, který se teď prodává
Karel Gott ve svém původním voze, který se teď prodává
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 10. 2020

Karel Gott (†80) byl milovníkem aut a v jeho garáži parkovala řada parádních kousků. Dokonce i Porsche. Nyní je na prodej jeden kousek z jeho vozového parku. Ve veřejných inzerátech se objevil Mercedes s původní značkou 3A4 9349, který patřil zesnulému zpěvákovi.

Mistr si v roce 2004 si pořídil Mercedes-Benz třídy S, který se teď prodává. za nemalou částku "Prodám MB S500 rv.2004 po Karlu Gottovi. Auto bylo speciálně vybaveno nad rámec klasické výbavy dodávané v daném roce a je prodáváno včetně velkého i malého TP, kde je uveden jako majitel právě Karel Gott. V tuto chvíli má vůz najeto 224 tis km. Auto je servisované," stojí v inzerátu, u něhož je cena 649 000 korun.

Výbava vozu je skutečně parádní. Vůz má atmosférický benzinový vidlicový osmiválc s výkonem 225 kW. Motor je spojen s automatickou převodovkou a příplatkovým pohonem všech čtyř kol 4MATIC.

K vozu samozřejmě dostanete technický průkaz i osvědčení o registraci vozidla, kde je uvedeno jméno slavného zpěváka. Před časem se mezi inzeráty objevila i Škoda Fabia z roku 2001, za kterou majitel chtěl 800 tisíc korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.