Měsíc po porodu do plavek. Noidova krásná snoubenka se pochlubila výstavní figurou. Zpěvák prozradil, jak snášela těhotenská kila

Václav Noid Bárta a jeho partnerka Eliška
Václav Noid Bárta a jeho partnerka Eliška
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2022

Postava po porodu je pro řadu žen velké téma. Z pochopitelných důvodů mají mnohé z nich obavy, co s nimi mateřství udělá z estetického hlediska. Kupodivu se tyto pocity nevyhýbají ani maminkám, které mají postavu jako lusk. Eliška Grabcová (29), snoubenka rockera Václava Noida Bárty (41), se rozhodně nemá za co stydět. Přesto na sociální síti sdílela své rozpaky. "Když jsem na podzim hubl, bylo to trochu náročné pro mou partnerku Elišku, která byla těhotná a naopak přibírala. Přes zimu jsme ale nabrali oba, tak to alespoň nesla trochu lépe," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, že těhotenská kila nebyla pro jeho vyvolenou úplně příjemná.

I když by se dalo namítnout, že nejdůležitější je zdraví maminky i miminka, v případě Elišky Grabcové se jisté obavy ze změn postavy po porodu dají pochopit. Vzhledem k tomu, že se živí jako tanečnice, je pro ni její tělo pracovním nástrojem. Být ve formě je tak pro ni velice důležité. I přes její obavy to však vypadá, že se skutečně o své křivky obávat nemusí, jak dokázal její příspěvek na sociální síti.

Poprvé po porodu dcery Aničky krásná snoubenka Václava Noida Bárty oblékla plavky. Sice zvolila jednodílný model, ale i tak je znát, že její postavě není co vytknout. A protože si malou dceru vzala na starost babička, mohla si pohledná maminka užít chvíle klidu a pohybu.

Vzhledem k tomu, že vášeň pro sport mají s partnerem společnou, poslední úpravy postavy k Eliščině spokojenosti jistě nebudou představovat větší problém. "Na podzim jsem zrovna hubl, což bylo trochu náročné pro mou partnerku Elišku, která byla těhotná a naopak přibírala. Přes zimu jsme ale nabrali oba, tak to alespoň nesla trochu lépe," uvedl zpěvák před časem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se mohou motivovat navzájem. Nejspíš mají oba na sebe dobrý vliv - na Elišce Grabcové by člověk poporodní kila hledal marně, a pokud jde o figuru Václava Noida Bárty, v posledních týdnech s kily navíc zatočil v posilovně.

Kromě sportovních aktivit oběma partnerům jistě dají zabrat také potomci. Kromě malé Aničky vychovávají ještě dvě další malé slečny, Elišku (2) a Terezku (7), kterou má Noid z předchozího vztahu s modelkou Gabrielou Dvořákovou (33). Že by v jejich domě nebylo veselo, se tak bát nemusí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.