Městská policie řeší korýší apokalypsu. Někdo vyhodil u silnice v Praze celkem 703 živých krabů

Strážníci řešili neobvyklý případ.
Strážníci řešili neobvyklý případ.
Foto: MP PRAHA
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2020

Pražští strážníci nevěřili vlastním očím, když se dostavili k případu, kde museli řešit vyhození 703 krabů. V době jejich příjezdu byla při životě zhruba polovina z nich. Nepodařilo se zachránit ani jednoho.

Někteří lidé jsou opravdu příkladem chování, které ve společnosti nemá co dělat. Podobně tomu tak bylo v případě, kdy strážníci Městské policie zasahovali na Praze 4.

"Další z případů, při kterém může člověk pouze nevěřícně kroutit hlavou a přát si, aby dotyčného dostal „do rukou“, řešili naši strážníci v ulici Josefa Bíbrdlíka v Praze 4. Do škarpy u silnice zde neznámá osoba vysypala 703 kusů vzrostlých krabů," uvedli dnes strážníci na svém oficiálním profilu na Facebooku.

Cílená likvidace

Ze snímků je patrné, že někdo věděl cíleně, co dělá. A bylo mu zcela jedno, že dojde ke smrti stovek vzácných korýšů.

"Po příjezdu hlídky vykazovala známky života zhruba polovina jedinců a bohužel ani přes veškerou snahu pracovníků odchytové služby, nebylo možné nikoho zachránit. Je velmi pravděpodobné, že krabi pocházejí ze soukromého chovu některé z pražských restaurací a stali se tak obětí mixu zavřené provozovny a cynického kalkulu majitele," stojí v jejich zprávě. Na snímky ze zásahu se podívejte do galerie.

Současná doba je těžká především kvůli celosvětové pandemii koronaviru, která udeřila na z...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu