Michaela Badinková zavzpomínala na televizní show plnou kostýmů. Novým soutěžícím poslala vzkaz

Michaela Badinková vzpomíná na Tvář moc ráda
Michaela Badinková vzpomíná na Tvář moc ráda
Foto: nextfoto.cz

Televizní zábava přinesla za poslední roky výjimečnou show plnou kostýmů, v jejíž páté řadě zazářila půvabná herečka Michaela Badinková (42), kterou diváci znají mimo jiné z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí jako doktorku Alenu Mázlovou. Při svých vystoupeních neustále překvapovala stupňujícími se výkony a nakonec došla až k samotnému vrcholu a stala se vítězkou celé soutěže. Aktuálně se připravuje další, v pořadí osmá řada, která představí nové tváře a hvězdy českého showbyznysu. "Soutěžícím nové řady bych poslala jediný vzkaz - aby si to určitě užili," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Nejúspěšnější tuzemská komerční stanice už odvysílala celkem sedm řad úspěšné show plné kostýmů, ve které soutěží známé osobnosti a s každým dílem prochází velkou proměnou ve hvězdu české, nebo zahraniční scény. Vítězkou páté řady se stala v roce 2018 herečka Michaela Badinková, která si účinkování opravdu užila.

"Na Tvář vzpomínám velice hezky a jsem moc ráda, že jsem si to mohla sama vyzkoušet. Soutěžícím nové řady bych poslala jediný vzkaz - aby si to určitě užili," řekla Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že některé z osobností, které v pořadu ztvárnila, pro ni zůstanou nezapomenutelné.

"Ráda vzpomínám na Arethu Franklin nebo z těch českých na Hanu Zagorovou. Ale v podstatě na všechny," vyjádřila se pohledná herečka, představitelka sympatické Aničky z české filmové klasiky Jak básníci neztrácejí naději, která v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas prokázala široké spektrum hereckých, pěveckých i tanečních dovedností.

I když už se show nebude účastnit, pokud jí to čas dovolí, výkony svých kolegů a soutěžících nové osmé řady bude sledovat skrze televizní obrazovku. "Určitě se budu dívat, když to vyjde a budu u televize, tak novou řadu Tváře budu sledovat. Ráda si to pustím," dodala Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz.

Řada milovníků fantasy snímků má v živé paměti kasovní hit Nekonečný příběh, jehož úspěchu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.