Michaela Dolinová přiblížila ženám, jak se stará o svou pleť. Přiznala také jeden estetický zákrok, který na ní málokdo odhalí

Bývalá moderátorka počasí Michaela Dolinová
Bývalá moderátorka počasí Michaela Dolinová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2022

Bývalá televizní rosnička a herečka Michaela Dolinová (58) vypadá stále skvěle. Postavu si udržuje díky sportu a správné životosprávě. Stejně důkladně se ale stará i o svou tvář. "Jsou věci, na které je i nejlepší krém krátký," řekla pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jak přesně o sebe pečuje a jaké chirurgické zákroky už stihla podstoupit.

Vzhled je důležitý pro každou ženu. Když ale ještě v rámci profese takřka denně předstupuje před diváky, a to ať už naživo či přes televizní obrazovky, platí to dvojnásobně.

Proto se o sebe známá moderátorka pečlivě stará. "Základem je dostatečná hydratace, tudíž pleť hodně hydratuji. Krém používám ráno a večer," popsala pro ŽivotvČesku.cz svou kosmetickou rutinu herečka, která přes léto s divadelním představením Čarodějky v kuchyni objíždí celou Českou republiku.

Zároveň v žádném případě neodsuzuje, když si někdo vypomůže chirurgickými úpravami. "Jsou věci, na které je i nejlepší krém krátký. Proto určitě schvaluji drobné kosmetické zákroky, jako je úprava povislých očních víček, redukce pytlů pod očima nebo třeba odstranění druhé brady. S tím prostě nic jiného udělat nejde," řekla pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka.

Moderátorka dokonce přiznala, s jakým problémem šla pod kudlu ona sama. "Nechala jsem si upravit oční víčka, a to nejen z kosmetických, ale i zdravotních důvodů. Člověk pak lépe vidí," dodala pro ŽivotvČesku.cz bývalá moderátorka počasí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.