Michaela Dolinová slaví 57. narozeniny. Prozradila, jak proběhne oslava a co ji překvapilo

Michaela Dolinová slaví 16. března narozeniny
Michaela Dolinová slaví 16. března narozeniny
Foto: nextfoto.cz

Patří mezi sympatické osobnosti českého showbyznysu. Herečka a moderátorka Michaela Dolinová (57) slaví 16. března 57. narozeniny a jen těžko se dá věřit tomu, že se věkem pomalu, ale jistě blíží k hranici šesti desetiletí. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak proběhne oslava, na co se těší a čeho se nedokázala vzdát. "Chtěla jsem udělat menší oslavu s rodinou – můj muž, dcery a maminka," řekla.

Michaela Dolinová je divákům známá nejen jako skvělá divadelní a filmová herečka, ale také jako bývalá moderátorka počasí a hvězda nejúspěšnější tuzemské komerční televize. Uváděla i úspěšný ranní pořad Snídaně s Novou, se kterým lidé vstávají díky jeho velké oblibě dodnes. Pro herečku je úterý 16. března 2021 významným dnem, protože slaví 57. narozeniny.

"Připadá má, že člověk tím jakoby nicneděláním s ohledem na současnou dobu ztrácí energii. Chtěla jsem udělat menší oslavu s rodinou – můj muž, dcery a maminka. Nakonec je nás víc, než jsem plánovala. Člověk žije takovým poustevnickým stylem života, do práce chodí jenom můj muž, jinak jsme všichni online – pracujeme, studujeme," řekla Michaela Dolinová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že s rodinou koronavirus prodělali.

"Vím, že bych si neměla myslet, že jsme chránění tím, že jsme covid prodělali, člověk ho může prodělat podruhé. Ale na oslavu je nás nakonec o něco víc, než jsem předpokládala. Těším se na to," uvedla sympatická herečka, která je pyšnou maminkou dvou dcer – Julie a Terezy, které už jsou obě šťastně zadané.

Za řešení současné koronavirové krize považuje očkování, kterého je zastáncem. "Myslím si, že se všechno rozvolní až proočkováním. Já osobně jsem pro očkování všema deseti. Jsem příznivec, podporuju to. Sama chodím pravidelně na očkování proti chřipce každý rok, proto mi to nevadí a věřím tomu. Na druhou stranu, když se někdo bojí a nechce… Nedokážu si však představit, až budou dvě třetiny lidí naočkované a jedna třetina ne, jak se to bude prakticky dělat. Jestli ti naočkovaní budou nějak zvýhodnění, podle mého názoru budou," dodala Michaela Dolinová pro ŽivotvČesku.cz.

Zákaz cestovat do zemí, kde je extrémní riziko šíření nových mutací koronaviru, bude podle...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.