Michaela Nosková oslnila na přehlídce v boho šatech a ukázala malou dceru. Prozradila také, které dvě netypické věci Jasněnku uspávají

Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 4. 2022

Zatímco pro řadu čerstvých maminek je vyrazit do společnosti nepředstavitelný a náročný úkol, zpěvačka Michaela Nosková (39) se toho nebojí. S partnerem i malou dcerou Jasněnkou, která se narodila před pár měsíci, se vypravila na módní přehlídku, kde oslnila v pestrobarevných boho šatech. "Snažíme se fungovat co nejvíc normálně," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

Se snoubencem Jindřichem Čandou, který se živí jako fitness trenér, si pohledná muzikálová zpěvačka vyrazila do společnosti, a to rovnou na módní přehlídku. S sebou vzal sympatický pár také dvouměsíční dceru Jasněnku, která před blesky fotoaparátů působila nezvykle klidně.

"Možná je to tím, že když jsem malou čekala, tak jsem pořád zpívala a chodila na hodně akcí, takže je možná na hluk zvyklá. Nedělá jí vůbec problém usnout v rušném prostoru, spíš bych naopak řekla, že ji to uspává," řekla pro ŽivotvČesku.cz energická maminka, která už se navrátila dokonce i ke sportu.

"Najít si s miminkem čas samozřejmě není jednoduché, protože když už spí, potřebuji také buď dělat jiné věci, nebo se sama dospat. Pomáhá mi ale partner, který si malou vezme, abych si mohla zacvičit, nebo jsem teď začala cvičit s Jasněnkou přímo na sobě v šátku. Je zajímavé, že dokáže usnout i u toho," prozradila se smíchem. Cvičení s dítětem v šátku ji prý natolik zaujalo, že dokonce začala připravovat sérii instruktážních videí pro ostatní maminky.

Cvičení je na Michaele Noskové také znát, v pestrobarevných šatech, které na přehlídku vynesla, vypadala opravdu úchvatně. "Dress code akce byl původně 60. a 70. léta, proto jsem tenhle model zvolila. Dokonce jsem pak slyšela pochvaly, že jsem jako jedna z mála styl akce skutečně dodržela," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Nosková, které mateřství očividně svědčí.

Zpěvačka s partnerem Jindřichem Čandou vychovává prvního společného potomka. K dceři Elišce (11), kterou má Míša z předchozího vztahu s manažerem Janem Horsákem, přibyla malá Jasněnka. S narozením dcery se pochlubila až později, a to kvůli komplikacím, které porod provázely.

Michaela Nosková a její partner, který se živí jako fitness trenér a podnikatel, se v srpnu minulého roku zasnoubili. Bude to již potřetí, co se Míša dostane pod čepec. Poprvé se vdávala v roce 2010 za otce své dcery Elišky, podruhé si v roce 2017 na Srí Lance řekla »Ano!« se svým kolegou z divadla Ondřejem Báborem (30). Manželství jim však vydrželo pouhý rok, a tak nejspíš ocenila, že oficiální sňatek v Česku nikdy neproběhl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.