Michaela Ochotská promluvila o soukromí a lásce. Doba je těžká, ale jsem šťastná, říká

Michaela Ochotská prožívá šťastné období
Michaela Ochotská prožívá šťastné období
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2020

Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (35) sice jako všichni prožívá pochmurnou dobu v souvislosti s epidemií, ale na optimismu neztrácí. Naopak se snaží na věc dívat s nadhledem. A i když si soukromí hlídá jako oko v hlavě, pro ŽivotvČesku.cz nastínila, jak se jí aktuálně daří. "Je těžká doba, ale nepřipouštím si nic negativního," říká pohledná blondýnka.

Míša před časem prožila krach manželství s tenistou Lukášem Rosolem (35). S ním má roztomilého syna Andrease. Pro oba dnes už bývalé partnery šlo o smutné období, které k životu zkrátka patři. Míša se ale stejně jako dnes už její manžel rychle oklepala a začala žít nový život.

Aktuálně naopak prožívá velmi příjemné období, a to i přes sílící epidemii koronaviru, která řadě lidí dělá vrásky na čele.

"S Andreáskem bojujeme jako všichni, ale máme se hezky. I když nikam moc nemůžeme, tak chodíme alespoň na příjemné procházky. Před pár dny jsme pouštěli draky, teď nás čeká vyřezávání dýní, protože se blíží Halloween, nenudíme se a umíme se zabavit," prozradila Michaela, která v minulosti působila na nejsledovanější tuzemské komerční stanici jako moderátorka zpravodajství.

Aktuálně je ale maminkou na plný úvazek. Šťastná je i v lásce. "V soukromí jsem šťastná a užívám si to," dodala krátce pro ŽivotvČesku.cz půvabná Míša, která věří, že brzy se život v České republice vrátí do zajetých kolejí, jako tomu bylo před epidemií.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.