Michaela Tomešová slaví 30. narozeniny. Kolegyně a zpěvačka Michaela Nosková jí poslala emotivní vzkaz

nextfoto.cz
Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 17. 5. 2021

Ženy většinou velmi řeší každý rok, který se připíše k jejich věku. To ale není nutné v případě herečky a zpěvačky Michaely Tomešové, která 17. května slaví významné 30. narozeniny. Pro dvojnásobnou maminku synů Kristiána (4) a Jonáška (2,5), které má s manželem, zpěvákem a hercem Romanem Tomešem (33), je období kolem jejích narozenin šťastné i v souvislosti s uměleckou profesí. Oba s manželem se mohou vracet k práci, kterou tak milují. Zpěvačka a kamarádka Michaela Nosková (38) poslala přes redakci ŽivotvČesku.cz narozeninové přání. "Ve svých třiceti máš vlastně vše, co si žena může přát. Nádherné děti a úžasného manžela," řekla.

Do manželství vstoupila krásná tmavovláska necelý rok nato, co před ní poklekl její osudový muž na podzim roku 2015 přímo na jevišti. Bylo to po konci odpoledního divadelního představení Osmý světadíl a v dojemný okamžik ji partner Roman Tomeš požádal o ruku. Prvního června následujícího roku se konala pohádková svatba, kde si zamilovaný pár řekl své »ano« v Úžících nedaleko Prahy. Dnes jsou rodiči dvou krásných synů Kristiána a Jonáška, kteří se stali posílením jejich lásky a vzájemného pouta.

Michaela Tomešová je televizním divákům dobře známá ze seriálů jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě nebo naposledy jako zdravotní sestřička Barča Holasová z »primáckého« seriálu z lékařského prostředí. "Jsme ohromně vděční, že máme s Míšou možnost natáčet seriál. Je to věc, která nás drží nad vodou," řekl manžel Roman Tomeš, který patří mezi hvězdy seriálu Slunečná již dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Právě v pondělí 17. května slaví herečka významný den, protože má kulaté »třicetiny«. Jako maminka dvou dětí vypadá úžasně a přesto, že je to pro ni občas náročné, rodinu nadevše miluje. Přes redakci ŽivotvČesku.cz poslala narozeninové přání zpěvačka a hvězda muzikálu Evita Michaela Nosková. "Milá Míšo, přeji ti všechno to krásné, co jen jde, i když tu už ve svých třiceti máš vlastně vše, co si žena může přát. Nádherné děti a úžasného manžela. Díky lidem jako jste vy dva s Romanem člověk ví, že se to neděje jen ve filmech. Love you," vkázala oslavenkyni její kolegyně a kamarádka.

S narozeninovým přáním se přidala také herečka, zpěvačka a dabérka Ivana Korolová. "Ať už konečně »kápne božskou«, kdy se opravdu narodila, protože to není možné, že je jí 30. Vypadá na 18, tak jí moc přeju, ať jí její vzhled a životní nadšení vydrží dalších 30 let," popřála nyní již 30leté herečce přes ŽivotvČesku.cz.

V současné době se Michaela Tomešová intenzivně připravuje na muzikálovou klasiku Cabaret. Účastnila se prvních zkoušek v Divadle Bez zábradlí a těší se na velkou výzvu, kterou pro ni role kabaretní zpěvačky Sally Bowlesové představuje.

Herečka Eva Josefíková (32) je už vdanou paní. V sobotu řekla své ano dlouholetému partner...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu