Michal David posouvá oslavu 60. narozenin. Kvůli koronavirové krizi

Michal David
Michal David
Foto: wikipedia.org
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 5. 2020

Koronavirová epidemie donutila Michala Davida přeložit oslavu kulatin na pozdější termín. Zpěvák letos oslaví už 60. narozeniny, místo června je však bude moct slavit až na konci září. Velký koncert v pražské O2 areně musel přeložit kvůli opatřením proti nákaze.

Michalu Davidovi bude 14. července už 60 let. Životní jubileum chtěl původně slavit ve správném termínu, koronavirus ale všechno změnil. Dva narozeninové koncerty v O2 areně v Praze musel přesunout na 29. a 30. září.

„Nebudu Vám říkat, že mě to nemrzí. Ale zdraví nás všech je teď opravdu priorita. Nedá se nic dělat. Koncerty jsme úplně zrušit nechtěli, tak jsme je přesunuli na podzim. Doufám, že v této době už se všichni sejdeme bez roušek a v dobré náladě," řekl Michal David webu Super.cz.

Vystoupení pro seniory

Zpěvák si sice na svoje narozeniny počká do podzimu, to ale neznamená, že by teď nic nedělal. Vystupuje před domovy pro seniory a kouzlí tak starším lidem úsměv na tváři.

Narozeninové koncerty neodehraje David sám, pozval si zvučná jména jako hosty. Hlavním letos bude skupina Village People, dalšími Lucie Vondráčková nrbo italská skupina DaMiChi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.