Michal David ukázal, jak vypadá jeho osudová žena. S manželkou oslavil 38 let ve vztahu, který poznamenala smrt dcery i nevěra. Promluvil jeho kolega Jan Bendig

Michal David s manželkou
Michal David s manželkou
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2022

V roce 1984 poznal populární zpěvák Michal David (62) svou budoucí ženu, tenistku Marcelu Skuherskou (61). Na výročí seznámení zavzpomínal na sociálních sítích, kam přidal i společné snímky mapující jejich dlouhodobé soužití, které překonalo nejednu krizi. Přes ŽivotvČesku.cz popřál známému hitmakerovi také Jan Bendig (28).

Svou vyvolenou poznal Michal David před 38 lety, konkrétně 11. září. Svatba se konala o tři roky později na Vyšehradě a následně se dvojici narodila dcera Klára (33).

Manželství ale nebylo vždy zalité sluncem a dvojice si prošla i těžkými obdobími, například když v roce 2000 zemřela na akutní leukémii dcera Míša (†9), dále poté, co zpěvák přiznal nevěru.

Vztah vše zlé ale přečkal a pouto mezi manželi je silnější než dříve. Muzikant se tak výročím pochlubil i na sociálních sítích. "Dnes - 38 let spolu," zněl krátký příspěvek, ke kterému přidal ještě srdíčko.

Úspěšnému skladateli poté popřál i zpěvák Jan Bendig, který s ikonou populární hudby nedávno natočil duet. "Vím, že měli výročí. Je to úžasná rodina a jsem jejich velký fanoušek. Přeji oběma, aby jim to vydrželo ještě spoustu dalších krásných let," vzkázal Michalovi Davidovi přes ŽivotvČesku.cz finalista SuperStar z roku 2009.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.