Michal Jančařík nemůže vakcínu. A zaskočil manželku. Zapomněl jsem na ni, přiznal moderátor

Moderátor Michal Jančařík
Moderátor Michal Jančařík
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 12. 2020

V roce 2017 se mu život otočil zcela naruby. Talentovaný moderátor Michal Jančařík (45) skončil po transplantaci ledviny a dalších zdravotních komplikacích na invalidním vozíku. Teď mu vrásky na čele dělá vysoký nárůst počtu pozitivních případů v souvislosti s koronavirem. "Nákaza by pro mě rozhodně nebyla nic příjemného. Navíc vakcína není určena pro mě," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal Jančařík s tím, jak prožil letošní svátky.

Počty nakažených na území Česka jsou velmi vysoké. A řadě lidí nákaza - druhá vlna epidemie - zasáhla do života. Mezi nimi je populární a talentovaný moderátor Michal Jančařík, který prozradil, že nákaza pro něj po zdravotní strance představuje poměrně velké riziko.

"Osobně obavy mám. Jsem polymorbidní, takže zdravotních problémů mám víc než dost a musím stále užívat léky na imunitu, a to kvůli transplantaci. To znamená, že moje imunita je slabší a tím pádem jsem náchylnější. Celkově by pro mě nákaza znamenala velmi vážnou situaci," prozradil pro ŽivotvČesku.cz sympatický moderátor Michal Jančařík s tím, že právě kvůli komplikacím s imunitou je pro něj současná vakcína proti covidu-19 nepříliš vhodná.

Letošní svátky ale prožil poměrně klidně, a to s milovanou rodinou - tedy s manželkou Dianou a dvěma dcerami Julií a Sofií. "Užili jsme si to, ale stala se mi taková nepříjemnost, kdy jsem úplně zapomněl na Štědrý den. Tedy na manželku. Když jsme rozbalovali dárky, tak jsem si uvědomil, že jsem pod stromeček nedal dárky pro ni. A až večer jsem jí věnoval pod stromeček závodní běžky, protože na nich hodně ráda jezdí," popsal známý moderátor, který patří mezi talentované lidi.

V současnosti se Michal věnuje dabingu - českému znění dokumentárních filmů. Na svou práci má velké a pozitivní ohlasy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.