Mike Tyson se objevil na invalidním vozíku. Mé datum spotřeby přijde už brzy, řekla boxerská legenda

Mike Tyson
Mike Tyson
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2022

Legendární boxer Mike Tyson (56), kterého proslavilo především ukousnutí ucha soupeři, je na tom po zdravotní stránce špatně. Na letišti v Miami se ukázal na invalidním vozíku a z nezjištěných důvodů si dával také ručník k ústům. Sám přitom nedávno poměrně morbidním způsobem ve svém podcastu Hotboxin oznámil, že cítí blížící se smrt.

Jeden z nejlepších a nejkontroverznějších boxerů všech dob Mike Tyson už není jen sportovní legendou. Vybudoval si také byznys s konopnými produkty, které podle něj pozitivně ovlivňují zdraví svých konzumentů. Přestože on sám jim holduje, například i ve formě žvýkaček či nápojů, zdá se, že on sám na tom fyzicky moc dobře není.

Nejnovější snímky Tysona zachycují na letišti v Miami, dobře na nich ale nevypadá. Celou dobu při čekání na svůj let totiž seděl na invalidním vozíku. Foto s fanoušky neodmítal, ale o úsměv se ani nepokoušel. K ústům si navíc pravidelně přikládal ručník, důvod ale není znám.

"Samozřejmě všichni jednoho dne zemřeme. Když se podívám do zrcadla a vidím na sobě všechny ty skvrny, tak mi dochází, že má datum spotřeby přijde už velmi brzy," řekl Mike Tyson poněkud morbidně ve svém podcastu Hotboxin.

Ze slov boxerské legendy je evidentní, že smrt pro něj není téma, které by bral na lehkou váhu, snaží se ho ovšem zlehčovat s humorem sobě vlastním. Nakolik je jeho zdravotní stav vážný zřejmě ukáže až čas. K snímkům na vozíku zatím žádné vyjádření zahraničním médiím neposkytl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.