Milla Jovovichová se pochlubila dcerou, která jako by jí z oka vypadla. Krásná Ever chce jít v matčiných stopách

Herečka Milla Jovovichová
Herečka Milla Jovovichová
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2021

Herečka Milla Jovovichová (45) je matkou celkem tří dětí. Nyní na křtu knihy v Los Angeles ukázala svou třináctiletou dceru Ever, která jako by slavné mamince z oka vypadla. Dokonce má našlápnuto i na stejně slibnou kariéru, ke které jí hollywoodská hvězda s radostí pomáhá.

Milla Jovovichová patří mezi velmi úspěšné herečky. Její role ve filmech Pátý element, Johanka z Arku a v neposlední řadě Resident Evil jsou nezapomenutelné a její krása se nedá přehlédnout. V jejích stopách už pomalu začíná kráčet třináctiletá dcera Ever, která podobu se slavnou maminkou rozhodně nezapře. Na snímcích z poslední akce, kde se společně ukázaly, je jasnější než kdy dřív.

Když bylo Ever pouhých 9 let, byla obsazena do role mladé Alicii ve filmu Resident Evil, ztvárnila tedy postavu své mámy v mladší podobě. Do role ji obsadil přímo její otec. "Když manžel řekl, že tu roli dá Ever, byla jsem zpočátku proti. Ale ona herectví miluje a už když jí bylo 5, tak mi řekla, že se jím chce živit. Byla jsem tehdy rozhodnutá, že k tomu nikdy nedojde, ale má dcera je zkrátka příliš odhodlaná a já ji ráda podpořím," řekla Jovovichová v rozhovoru pro britský magazín You s tím, že nechce, aby v ní dcera viděla nepřítele.

"Snažila jsem se Ever vysvětlit, že herecká kariéra rozhodně není jednoduchá životní cesta. Když mi o svém cíli poprvé řekla, ještě ani neuměla číst. Oznámila jsem jí, že než se naučí číst, tak to nepřichází v úvahu, protože by nevěděla, jak naložit se scénářem. Ona se pak kvůli tomu naučila číst velmi rychle a v tu chvíli mi došlo, jak moc po herectví doopravdy touží," zavzpomínala Milla, která dnes svou dceru plně podporuje.

Důvodů, proč byla Milla Jovovichová proti tomu, aby její dcera byla herečkou, je hned několik. Ona sama jako začínající a velmi mladá herečka zažila mnoho problémů. Natáčela například erotické scény v době, kdy na to ještě neměla věk, krátce se potýkala s drogovou závislostí a velmi kritičtí producenti ji dovedli na okraj psychického zhroucení. Ever má ale v mamince dobrý vzor, podporu, možnost se kdykoliv poradit a především ochrannou ruku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.