Miloš Zapletal: Natálka ze svatební reality show je podobná Taťáně Kuchařové. Blondýny mají úspěch

Natálie byla hvězdou svatební reality show
Natálie byla hvězdou svatební reality show
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2020

Mezi nevěstou Natálkou Mykytenko (23) a podnikatelem Františkem Gebrem (36) zatím žádná jiskra lásky nepřeskočila. Z dějové linky svatební reality show se dá usuzovat, že jejich manželství nebude úspěšné. Ovšem i kdyby to pohledné blondýnce nevyšlo v lásce, uspět by mohla coby modelka. Podle šéfa někdejší soutěže krásy Miss České republiky Miloše Zapletala je dokonce podobná vítězce soutěže Taťáně Gregor Brzobohaté. "Elegantní blondýny s dobrou postavou mají vždy úspěch," okomentoval snímky Natálie pro ŽivotvČesku.cz Zapletal.

František je pohodový chlapík, který si chce dát víno a užívat si života. Natálie je trošku chladná a odtažitá cvičitelka jógy, která víno nepije, raději medituje. Nemusíte být detektivem, aby vám došlo, že mezi podnikatelem Františkem a zdravotní sestřičkou Natálkou žádné jiskry lásky nepřeskakují.

Ovšem díky reality show a zviditelnění by se klidně mohlo stát, že Natálii budete brzy vídat na titulkách módních časopisů. Proč? Podle Miloše Zapletala bývalého majitele soutěže Miss České republiky na to má.

"Komerční stanici nesleduji, ale dostaly se mi do rukou fotky novomanželky Natálie a musím uznat, že ženich měl »naslepo« velké štěstí. Elegantní blondýny s dobrou postavou mají vždy úspěch. Bylo tomu tak i v naší někdejší soutěži Miss České republiky. A navíc se mi zdá na jedné z fotek, že paní Natálie je podobná Taťáně Gregor Brzobohaté. A to je tedy slavná a krásná žena! Nezbývá než ženichovi pogratulovat," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz postavu a krásu Natálie muž, jehož soutěž byla dlouhé roky naprostým televizním klenotem a vítězky se proslavily nejen v Česku, ale i v zahraničí. Třeba právě Gregor Brzobohatá se v roce 2006 stala i Miss World.

Pokud by to Natálce tedy nevyšlo v reality show, dveře modelingu by se jí mohly otevřít. Je tak zcela jasné, že na svého vysněného prince nemusela čekat dlouho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.