Reklama:

Milostné kolečko známého scenáristy: Od novomanželky Vignerové měl Petr Kolečko zamířit do náruče Denisy Nesvačilové

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 3. 2023

Česko s napětím sleduje vývoj vztahu scenáristy Petra Kolečka (39) a dvou nejdůležitějších žen jeho života - modelky Anety Vignerové (35) a herečky Denisy Nesvačilové (31), mezi kterými má autor několika komediálních seriálů dlouhodobě potíže si vybrat. Zatímco s tmavovlasou někdejší miss se 14. března tajně oženil, bulvárními médii se šíří informace o tom, kdy a za jakých okolností byl viděn s druhou dámou, temperamentní umělkyní s ohnivými vlasy. Jak si jejich bizarní milostný trojúhelník aktuálně stojí, je tak téměř nemožné s jistotou určit. O přelétavosti Petra Kolečka v lásce pro ŽivotvČesku.cz promluvil psycholog Jeroným Klimeš (55).

Reklama:

Modelka Aneta Vignerová včera večer na sociální síti Instagram potvrdila svůj sňatek se svým staronovým partnerem Petrem Kolečkem, který ji koncem loňského léta opustil kvůli herečce Denise Nesvačilové a dalších několik měsíců strávil nerozhodným poletováním mezi oběma ženami.

Reklama:

Zatímco na České lvy na počátku března jako svou partnerku vyvedl Denisu Nesvačilovou, s níž měl pár dní předtím krvavý incident, kdy se během hádky nešťastnou náhodou pořezal o nůž v její ruce a musel vyhledat lékařskou pomoc, jen o necelé dva týdny později se oženil s matkou svého syna Jiříka (3), aniž by si toho někdo všiml.

Kdo by ale čekal, že tím je milostné drama u konce, nejspíš by se spletl. Podle dostupných informací totiž Denisa Nesvačilová neměla až do tohoto týdne nejmenší tušení, že byla odsunuta na vedlejší kolej. Ještě v pondělí totiž měla podle informací deníku Blesk připravovat oslavu k příležitosti 39. narozenin své lásky.

Životní jubileum však Petr Kolečko strávil po boku Anety Vignerové, která jakoby náhodou sdílela na sociální síti video, které jej zachytilo v její posteli. Zrušení oslavy na poslední chvíli mělo Denisu Nesvačilovou zcela zdrtit a podle informací Blesku se následně zhroutila. Pravděpodobně tak o Kolečkově návratu k expartnerce neměla ani tušení, stejně jako o jeho vstupu do svazku manželského.

Server Extra navíc upozornil na to, že podle svědectví jeho zdroje měl navíc Petr Kolečko dny před veselkou a bezprostředně po ní trávit právě s nicnetušící Denisou Nesvačilovou. "Bezpečně vím, že nám vyprávěla, že až do pondělí byl Petr s ní. A podle toho, co nám říkala a co vím dnes, tak už asi den od té svatby. Skoro se od ní nehnul. Taky dávali pro nejbližší přátele jednu společnou fotku za druhou," měl popsat zdroj, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

Ať je to v jejich mimořádně komplikovaném vztahu jakkoli, podle psychologa a párového terapeuta Jeronýma Klimeše by se obě dámy měly mít raději na pozoru, jejich budoucnost po boku Petra Kolečka je totiž značně nejistá, neboť ani sňatek nemusí zaručit happy end. Svou první ženu Gabrielu, se kterou má dvě děti, totiž Petr Kolečko rovněž nakonec opustil.  

"To jsou ti chlapi, když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Pokud mu je 39 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát. Takže tady jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou, ale pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: