Milovníci kyprých tvarů zajásají: XXL modelka Ashley Grahamová ukázala v obtažených šatech nadměrné pozadí

Ashley Grahamová
Ashley Grahamová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 4. 2024

Plus size modelka Ashley Grahamová navštívila oslavu 30. výročí značky známé francouzské módní návrhářky. Společenská událost se konala v ikonickém hotelovém zámečku Chateau Marmont v Los Angeles. Slavná XXL modelka se představila v obtažených žlutých šatech, ve kterých dala na odiv své kypré tvary. O přítomnosti modelky na slavnostní události se zmínil britský deník Daily Mail. Své křivky včetně objemného pozadí v obtažených šatech ukázala Ashley na svém instagramovém profilu.

Ashley Grahamová patří k nejznámějším plus size modelkám na světě. Jako první XXL modelka se dostala na titulní stranu plavkového vydání časopisu Sports Illustrated. Šestatřicetiletá rodačka z Nebrasky si získala jako jedna z prvních »neanorektických« modelek přízeň milionů fanoušků po celém světě.

Své kypré tvary vnímá jako přednost, nikoliv jako handicap. Na své faldy i celulitidu je pyšná a často své tělo dává na odiv v obepínajících modelech. Jedním z nich jsou i kanárkově žluté přiléhavé šaty, které oblékla při příležitosti 30. výročí francouzské značky Isabel Marant v Los Angeles.

Ashley Grahamová je dlouholetou fanynkou značky proslulé módní návrhářky a na večírku jí projevila své uznání, jak píše britský Daily Mail. Na opálené brunetce žluté krajkové šaty vynikly o to víc, jelikož je její figura nepřehlédnutelná. V šatech si před akcí udělala pár soukromých snímků, které sdílela se svými fanoušky na sociální síti Instagram. Na odiv dala tentokrát i své bujné pozadí. Milovníci velkých zadečků jistě pohled na její proporce ocení.

Sympatická modelka se neživí jen svým tělem, úspěšná je i jako moderátorka. Kromě práce ji zaměstnává i rodina - s manželem a fotografem Justinem Ervinem mají tři syny. Manželé letos oslaví 14. výročí svatby.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.