Miluše Bittnerová má za sebou operaci kolene: Na další jdu v září, prozradila herečka

Herečka Miluše Bittnerová
Herečka Miluše Bittnerová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2020

Kvůli nenarozenému miminku se před rokem Miluše Bittnerová (42) ocitla na invalidním vozíku. Nikdo z lékařů jí totiž s ohledem na pokročilé stadium těhotenství nechtěl operovat zraněné koleno. Teď už maminka desetiměsíční dcery přestala kojit a konečně mohla podstoupit operaci.

Oblíbená herečka a moderátorka v půlce května loňského roku špatně došlápla a poranila si meniskus v pravém koleni. Kvůli tomu, že nemohla chodit, na čas usedla na invalidní vozíček. Teď se konečně dočkala operace, díky které se může na pravou nohu opět postavit.

"Na konci června mě operovali a ještě docházím na rehabilitace. Operace mohla proběhnout i kvůli tomu, že už jsem přestala kojit," řekla Miluška pro Život v Česku.cz. Nejprve těhotenství a následně kojení zabraňovalo tomu, že by podstoupila narkózu, nemohla brát ani prášky na bolest. Musela tak na zákrok počkat.

"Co se týká chůze, tak ta už je lepší. Odhodila jsem nedávno i berle. Ale v září mě čeká operace druhého kolene. Tak se vytvořil podobný problém s čéškou, takže cesta na operační sál mě čeká znovu," dodala herečka, která si vychutnává každý moment, kdy je se svou dcerou Betynkou, kterou vychovává se svým manželem Rendou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.