Miluše Bittnerová popsala příchod nového roku a život v manželství: Uběhlo to hrozně rychle, prozradila

Herečka Miluška Bittnerová
Herečka Miluška Bittnerová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 1. 2021

Oblíbená herečka Miluše Bittnerová (43) přivedla na svět dceru Bettynku v září 2019. Bettynka už má tedy období, kdy si umí pořádně užít rodinné večery. "Chtěla po nás mejdan," prozradila pro ŽivotvČesku.cz herečka o silvestrovské noci.

Dcera Miluše Bittnerové už dávno není malým miminkem, naopak z ní roste pořádné zlobidlo. Bettynka se narodila v září 2019 a Vánoce i silvestrovskou noc už zažila podruhé.

"Mini B chtěla na mejdan, ale vysvětlili jsme jí, že to nyní není vhodné, tak z trucu usnula a já s ní. Byl to nejklidnější Silvestr od mých čtrnácti let," prozradila Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbená herečka také pochválila manžela Rendu, který péči o malé dítě zvládá s obrovským nadhledem. "Jsem velmi vděčná, že mi s dcerou pomáhá manžel. Jsme v tomto sehraní a jsem za to ráda," prozradila pro ŽivotvČesku.cz herečka, která dříve paradoxně uváděla, že se po krachu prvního manželství už vdávat nechce a nebude.

"Více než rok ve druhém manželství uběhl díky těhotenství a narození dcery velmi rychle. Paradoxem je, že na to, že jsem se nikdy nechtěla vdávat, tak je to fajn a užívám si to," dodala pro ŽivotvČesku.cz populární herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.