Miluše Bittnerová promluvila o své krásné dceři Bettynce, která musela na operaci a oslaví 3. narozeniny. Prozradila, co všechno po ní zdědila

Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou
Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou
Foto: Se svolením Miluše Bittnerové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2022

Charismatická herečka Miluše Bittnerová (44) bude zanedlouho přesně tři roky maminkou na plný úvazek. Dcera Bettynka jí dělá jen samou radost a těší se na třetí oslavu narozenin. Oblíbená herečka si výchovu své dcery velmi užívá, pro ŽivotvČesku.cz tak s lehkostí a smíchem vyjmenovala, co všechno po ní dcera zdědila. "Rozhodně po mně zdědila nosní mandli, která se musí v ranném věku odstranit. Takže jsme byli nedávno na operaci," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Talentovaná Miluše Bittnerová přivedla na svět dceru Bettynku v září 2019. Holčička tak za pár dnů oslaví už tři roky života - navíc roste jako z vody, poznává svět a rychle se učí novým dovednostem.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila herečku s dotazem, co všechno po ní dcera zdědila. Kdo by si myslel, že její krůčky povedou k herectví, pořádně se splete.

"Přijde mi, že po mně nemá nic, ani mi není podobná, ale mé okolí mi tedy tvrdí, že něco po mně má. Je ukecaná, ráda se s každým seznamuje a pořád něco vypráví. Ráda tančí, což u mě není. Děsně ji baví si hrát na doktorku, což tedy mě ne (směje se), ale zatím bych to tedy směřovala k tomu lékařství," vyjmenovala Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka, které se pro dokonalé ženské tvary a blond vlasy přezdívá česká Marilyn Monroe, se v minulosti dlouhodobě potýkala se zdravotními problémy, dokonce musela podstoupit operaci levého kolene. Spolu s manželem a téměř tříletou Bettynkou tvoří krásnou rodinu a herečka díky ní našla konečně zasloužené štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.