Miluše Bittnerová se pyšní tváří bez vrásek. Mám hysterickou pleť, musím se o ni hodně starat, řekla k nejnovějším snímkům

Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová
Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2021

Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (43) se řadí ke slavným ženám, které popírají zákony stárnutí. Maminka rozkošné Bettynky (2) je zastánkyní přírodní kosmetiky a o svou pleť, kterou nazývá hysterickou, se poctivě stará. Odměnou jí je hladká tvář bez vrásek, kterou se v úterý pochlubila na křtu kosmetiky. "Dávám si masky, nanáším séra a nikdy nechodím spát nalíčená," řekla pro ŽivotvČesku.cz Miluška Bittnerová, jak se udržuje mladá.

Představitelka řady skvělých rolí a oblíbená moderátorka Miluše Bittnerová se o svůj vzhled jako známá osobnost zodpovědně stará. Velkou péči vyžaduje především její pleť, které se herečka věnuje a díky tomu má maminka dvouleté holčičky tvář bez vrásek. Žádným chirurgickým vylepšením přitom neholduje a vystačí si se základními zásadami a přírodní kosmetikou.

"Já mám velmi hysterickou a namáhanou pleť, když není lockdown, takže se o ni musím opravdu hodně starat. Kromě toho, že chodím na kosmetiku, si i doma dávám masky. Já jsem ještě taková, že nechci, aby mě v té masce někdo viděl. Dávám si ji pokoutně, zamknu se v koupelně a nikdo tam nesmí. V tu chvíli samozřejmě do koupelny všichni chtějí, takže je to zákopová válka (směje se)," řekla pro ŽivotvČesku.cz Miluše Bittnerová, jak se o svou pleť stará.

Přírodní kosmetiku používá herečka od dob, co se stala maminkou. "Dávám si masky, nanáším séra a nikdy nechodím spát nalíčená. Co se týká kosmetiky, tak jsem začala hodně používat přírodní. Jak se matky vždycky zblázní a během kojení musí používat co nejméně chemie, což je logické, tak to pak ještě chvíli člověku zůstane. Teď jedu v hodně přírodní kosmetice a dělá mi to dobře," vysvětlila oblíbená moderátorka pro ŽivotvČesku.cz, kdy pochytila některé nynější návyky.

Když není zbytí, blond kráska použije i nepřírodní kosmetiku. "Ropa je skvělá třeba na jeviště, bohužel jsem zatím nenašla přírodní dekorativní kosmetiku, která by to vydržela. Ale v civilu jsem jedna velká příroda. Na jeviště to chce ropu, divák zaplatil, tak má právo sledovat něco koukatelného (směje se)," dodala dobře naladěná Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.