Miluše Bittnerová slaví 43. narozeniny: Jsem šťastně vdaná a dcera mě naplno zaměstnává

Miluše Bittnerová slaví 10. prosince 43. narozeniny
Miluše Bittnerová slaví 10. prosince 43. narozeniny
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 12. 2020

Herečka Miluše Bittnerová (43) slaví 10. prosince narozeniny a přesto, že má za sebou v mnoha ohledech poměrně náročný rok, je vděčná za všechno, co má. Od loňského září plní nejen roli maminky rozkošné dcery Bettynky, ale letos na podzim oslavila také první výročí v manželství s partnerem Rendou. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, co jí dělá šťastnou.

Miluše Bittnerová je sympatická herečka, která ztvárnila například zdravotní sestřičku Elišku Slavíkovou v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo se účastnila jako soutěžící taneční show StarDance …když hvězdy tančí, kde předváděla skvělé taneční výkony společně s Michalem Necpálem. Rok 2020 pro ni, stejně jako pro všechny, byl hodně náročný a řešila také zdravotní problémy.

Ale jako maminka se snažila věnovat především dceři Bettynce, která vnesla do jejího života velkou radost. Stejně tak je vděčná i za lásku manžela, za kterého se provdala na podzim 2019. "Ten rok v manželství neskutečně utekl a díky těhotenství ještě dvojnásob. Užívám si to," prozradila krásná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

A stejně tak čas utekl i ke dni jejích 43. narozenin, které si užije doma v poklidu s rodinou. Aktuální situace v Česku totiž není moc příznivá, a tak se není čemu divit, že se nechce pouštět do větších oslav. Zdraví je přece jen to nejdůležitější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.