Miminko Gabriely Soukalové přetahuje termín. Velký okamžik může přijít za minutu, ale jisté není nic, říká tatínek

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

Začíná to být napínavé, protože miminko moderátorky a bývalé biatlonistky Gabriely Soukalová (31) na dveře našeho světa neťuká, ale začalo na ně pořádně bušit. Na příchod vytoužené dcery se těší i Miloš Kadeřábek, který se stane za pár hodin tatínkem. Nebo to bude ještě otázka dnů? "Nějaké signály už byly. Může to začít každou hodinou, vlastně i každou minutou, ale také může ještě týden přenášet," prozradil partner Gabriely Soukalové pro ŽivotvČesku.cz s tím, že plánovaný termín porodu se už přetahuje.

Miloš Kadeřábek celé jaro a léto tvrdě dřel na tom, aby dokázal do porodu zrekonstruovat byt a pro rodinu vytvořil ideální hnízdečko, kde budou spokojení rodiče i dcera, která měla na svět přijít v polovině září. Nyní to vypadá, že miminko na svět zase tolik nechvátá, protože i po stanoveném termínu zůstává v bříšku biatlonové mistryně světa.

"Nějaké signály už byly, ale pořád to ještě naplno nezačalo. Může to začít každou hodinou, vlastně i každou minutou, ale také Gábina může ještě týden přenášet. Termín jsme měli 14. září, takže se přetahuje zatím o den. Je to opravdu za rohem, ale prostě čekáme, až se malé bude chtít ven," řekl pro ŽivotvČesku.cz podnikatel Miloš Kadeřábek, který se usmíval s tím, že by rád dal do redakce vědět, kdy přesně velký moment přijde, ale sám to neví, protože příroda je nad všechny plánovače světa. "Já vám dám určitě vědět, až to bude, ale kdy to bude, to je prostě otázka," usmál se dobře naladěný Miloš, který se vlastně už v úterý měl stát tatínkem.

Gabriela Soukalová je zatím v klidu a nikam nespěchá. Svou nenarozenou dceru dokonce vzala na kosmetiku a ke kadeřnici "Nějak se té naší malé pořád nechce ven, tak jsem se zatím zašla nechat rozmazlit. Až vykoukne, snad ocení, jak důkladně jsem se na tu velkou událost jejího narození připravila," uveřejnila vtipný příspěvek na svém Instagramu, kde se snaží tvářit, že se vlastně nic neděje a vůbec není nervózní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.