Mimořádná módní policie s Honzou Musilem. Slavný moderátor zhodnotil třpytivý svět Ondřeje Brzobohatého v roli drag queen

Ondřej Brzobohatý / Foto 2: Honza Musil
Ondřej Brzobohatý / Foto 2: Honza Musil
Foto: Nextfoto / Foto 2: Se svolením Honzy Musila
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2023

Vyrostl jsem ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště - takovou větou Ondřej Brzobohatý (40) ve svém vyjádření vysvětloval svou zálibu plnou proměn ve stylizaci do ženské role takzvané drag queen. Důvodem, proč tak činil, je nařčení jeho bývalé manželky Taťány Kuchařové (35) v rámci církevní žaloby, v níž tvrdí, že se odlišoval od jiných mužů. A to tím, že se rád převlékal za ženy, a dokonce po ní takto oblečen měl požadovat postelové intimnosti. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila moderátora a fanouška uměleckého stylu drag queen Honzu Musila (55), který se postavil do role módní policie a Brzobohatého kostým zhodnotil. Z jeho slov vyplynulo, že syn slavných rodičů předvedl přímo »mistrovství«.

Kuchařová v církevní žalobě obvinila Brzobohatého kvůli jeho údajným netradičním libůstkám. V převleku ženy po ní totiž měl vyžadovat postelové intimnosti. To však umělec odmítl. Deník Blesk.cz zveřejnil snímky, na nichž má hudebník a herec paruku, je nalíčen a od ženy je k nerozeznání.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila legendárního moderátora Honzu Musila, který fandí uměleckému stylu označenému jako drag queen. Pro upřesnění je pod tímto významem specifikován muž, který oblečením, chováním a celkovou stylizací karikuje ženu a její typické chování. Sám v roce 2002 jako drag queen moderoval legendární pořad Sauna, což ilustruje úvodní snímek.

"Geniální. Když jsem viděl fotografie Ondřeje v roli drag queen, přepadl mě úžas. Umím si představit naprosto vyprodanou halu, divadlo, kde do ticha předstoupí... Skvost. A co je na tom absolutně senzační, tak představa, že k tomu zazpívá, tak celou scenérii umocní. A o tom to je," popsal pro ŽivotvČesku.cz Honza Musil své první pocity, když spatřil Ondřeje Brzobohatého v roli drag queen.

Redakce ŽivotvČesku.cz požádala Honzu Musila v roli mimořádné módní policie, aby zhodnotil, která barva by Ondřeji Brzobohatému nejvíce slušela. "Mně se líbí, když je to vyzývavé a prim hrají pastelové barvy. Umím si rozhodně představit, že by Ondrovi slušel odstín červené bordó," představil si a doplnil, že i když pro některé Čechy může být drag queen něčím, co je pohoršuje, tak neoprávněně. Jde o uměleckou hodnotu, která klade důraz na talent. Naprosto nijak do ní nespadá to, zda představitel preferuje stejné či opačné pohlaví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.