Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch slaví 2 roky v manželství. Jeho krásná žena ukázala snímky z dokonalé svatby

Olga Vojtěchová s manželem
Olga Vojtěchová s manželem
Foto: Poskytnuto Olgou Vojtěchovou / Foto s vědomím R. Fojtíka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2021

Dosluhující ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (35) je dva roky ve svazku manželském. Přesně 19. října 2019 si vzal půvabnou učitelku a bývalou studentskou missku Olgu (37). Pro ŽivotvČesku.cz jeho osudová žena prozradila, že život s politikem není vždy jednoduchý. Šéf rezortu splnil svůj slib, když již dříve avizoval, že znovu nebude kandidovat a vysoké politice dá sbohem.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se neobjevil na kandidátce hnutí ANO pro podzimní sněmovní volby. Po říjnu by tak chtěl skončit v politice. Svůj návrat na resort v květnu tak podmínil tím, že se bude jednat pouze o dočasný návrat. Redakci ŽivotvČesku.cz poskytla rozhovor jeho půvabná manželka Olga, a to nejen v souvislosti se dvouletým výročím od svatby.

Olgo, dva roky v manželství s ministrem, jak moc je to pro náročná »disciplína«?

Víte, myslím že by se klidně mohla zařadit mezi ty olympijské. Zejména, když jde i ostry vstup do závodu bez tréninku a přípravy... (směje se).

Tomu se dá rozumět. Jak bude vypadat oslava výročí vypadat, tedy jestli je nějaká v plánu?

Bude naštěstí trochu jiná než v loňském roce, kdy jsme si jídlo z restaurace museli kvůli vládním opatřením přinést domů. Letos můžeme vyrazit mezi lidi a užít si trochu klidu a pohody.

Zníte, že se dost těšíte. Když byste pana ministra charakterizovala jako manžela. Jaký vlastně je v soukromí, je také tak klidný, nebo se umí i rozčílit?

Řekla bych to tak, že ho s čistým svědomím mohu označit za dobrého manžela, i když se někdy smějeme tomu, že když se doma vyskytuje tak málo, nemá vlastně šanci cokoli provést.

Vzpomínáte společně někdy na ten den, kdy jste si řekli své »Ano«?

Samozřejmě, to asi není možné zapomenout, někdy mi to připadá, jako by svatba byla nedávno, jindy se mi zdá, že se vše událo už před lety. Každopádně to byl den plný slunce, lásky, pohody a štěstí. Každé dívce bych přála přesně takový.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.