Alena Schillerová se pochlubila svůdnou dcerou Petrou. Krásu sexy blondýnky zhodnotila známá česká playmate

Ministryně financí Alena Schillerová
Ministryně financí Alena Schillerová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2021

Všichni ji znají především jako nekompromisní ministryni financí, Alena Schillerová (57) je ale také značně pyšnou maminkou. Teď se pochlubila svou dcerou Petrou (38) na sociálních sítích a mnozí museli konstatovat, že místo politiky se měla věnovat modelingu. "Pokud bych šla do vyšších pater politiky, znamenalo by to mnohem větší tlak," řekla dříve v jednom z rozhovorů dcera ministryně, proč se rozhodla mírně z politiky stáhnout. Pro ŽivotvČesku.cz její krásu zhodnotila Dominika Mesarošová (35), která je pořadatelkou známé soutěže pro budoucí modelky.

Na první pohled Petra Rusňáková vypadá, že je ještě studentka, tak tomu ale není. Sama je maminkou pětiletého syna Františka, který by prý chtěl, aby měl sourozence. "František ji do toho velmi tlačí, chtěl by sourozence, ale zatím se k tomu nějak (dcera) nemá. František půjde do školy, tak se mu chce věnovat, ale určitě by nechtěla zůstat u jednoho dítěte,“ řekla již dříve šéfka státní kasy pro Blesk.cz.

Dcera ministryně financí byla v roce 2014 zvolena do brněnské rady města za ANO. Po čtyři roky tam měla v gesci cestovní ruch a marketing.

Teď už sice funkci nevykonává. Přitom stačilo málo a mohla se se svou matkou Alenou potkávat v Poslanecké sněmovně. V roce 2017 před volbami do Sněmovny figurovala na osmém místě kandidátky hnutí ANO. Kandidaturu ale nakonec stáhla.

Pro ŽivotvČesku.cz krásu dcery ministryně zhodnotila pořadatelka známé soutěže Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři, která připravuje ženy do světa modelingu. "Je to velmi pěkná žena. A obecně blondýny jsou šťabajzny. Rozhodně paní Petra v minulosti mohla zcela v klidu dělat modeling a jistě by se dobře uživila," řekla Dominika Mesarošová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.