Míša, Nikolas, Sophie: Děti, které se nikdy nenašly. Policie po těchto andílcích marně pátrá

Děti, které se dodnes nepodařilo najít.
Děti, které se dodnes nepodařilo najít.
Foto: Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2020

Když policie po dětech vyhlásí pátrání, většina se během několika hodin maximálně dnů najde. Ale některé ne a některé případy dlouhé roky nepřinášejí žádné další nové informace. Pro rodiče a okolí dětí bývají velkou bolestí... Podívejte se, které děti policie stále marně hledá. Některé jsou patrně po smrti a jejich těla se zatím nepodařilo objevit, jiné žijí za hranicemi s jinou rodinou. Některé ale mohou stále být na území Česka. Nemáte o nich nějakou informaci, neviděli jste je?

Míša z Ústí

Příběh Míši Muzikářové otřásl celým Českem. Tehdy dvanáctiletá školačka z Ústí nad Labem zmizela 11. ledna 2017 údajně cestou do školy. Podle vyšetřovatelů však dodnes není zcela jasné, že dívka skutečně do školy zamířila. Dívenka v minulosti neměla problémy s chováním a z domova neutíkala. Policie podezřívala partnera matky dívky - pedofila Otakara S., který již v minulosti obtěžoval Míšinu vrstevnici. Muž však 30. ledna 2017 spáchal sebevraždu. Případ byl nakonec odložen. Nutno podotknout, že matka se hlásila k pravicovému nacionalistickému hnutí.

Patrik Ťuťo

Případ devítiletého Patrika se dodnes nepodařilo uzavřít. Naposledy byl spatřen v březnu roku 2012 v Ústí nad Labem, v městské části Předlice. Na chvíli se vzdálil, aby nalezl vhodný klacík pro opékání buřtů, zpátky už však nikdy nepřišel. Podle vyšetřovatelů zřejmě spadl do nedalekého Ždírského potoka a utopil se. Jeho tělo se ale zatím nepodařilo najít.

Nikolas Zedníček

Sedmiletý Nikolas zmizel beze stopy na počátku září 2015 v blízkém okolí Brna. Podle policie mohl již tehdy působit starší, než skutečně byl – neznámému člověku mohl připadat až desetiletý. Dnes by proto mohl vypadat na první pohled už jako puberťák. Dodnes se o jeho zmizení moc neví.

Podívejte se do galerie, po kterých dětech se stále a bohužel zatím marně pátrá. Třeba se je díky vám podaří najít.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.