Míša Nosková je v 7. měsíci těhotenství. Pochlubila se novým účesem a pak přiznala: Mám malé bříško, nepřibírám

Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 11. 2021

Zpěvačka Míša Nosková (38) je půvabná žena, v poslední době ale kvete ještě víc než kdy dřív. Je to nepochybně vlivem těhotenství, ale i tím, že si nechala udělat nový výrazný účes a fanoušky překvapila fialovou barvou vlasů. "O fialové jsem přemýšlela už asi měsíc, protože blonďatou, zrzavou i červenou jsem měla dlouho," řekla o své proměně Michaela Nosková pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jak prožívá požehnaný stav.

Michaela Nosková je v českém showbyznysu jedním z chameleonů, kteří dokáží svůj vzhled ze dne na den měnit a sluší jim vše. Důkazem je množství barev na vlasy, které za svou kariéru už vystřídala - ať už byla zrzka či blondýna, vypadala skvěle. Nyní přesedlala na fialovou barvu a to nejen proto, že se jí líbí, ale také z praktických důvodů. Brzy se totiž stane dvojnásobnou maminkou a na udržování účesu nebude mít mnoho času.

"Těch proměn už bude víc. Zaprvé jsem zcela prakticky říkala kadeřníkovi, že potřebuju nějakou barvu, která mi ideálně vydrží až do porodu, než se k němu znovu dostanu. Ale je fakt, že u mě to vždy dojde do chvíle, kdy si najednou řeknu, že chci jinou barvu a většinou to mému kadeřníkovi ztížím tím, že ho s tou barvou prudím tak dlouho, dokud nepoleví. O fialové jsem přemýšlela už asi měsíc, protože blonďatou, zrzavou i červenou jsem měla dlouho a říkala jsem si, že tuhle jsem ještě pořádně neměla," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Nosková.

Přestože zpěvačku a herečku bylo možné vidět už v mnoha barvách, existuje pár odstínů, které by si na svých vlasech vidět přála, ale netroufne si na ně. Není to ovšem nedostatkem odvahy, jako spíš tím, že chce své vlasy ušetřit zbytečné zátěže a vyhnout se jejich zničení.

"Já jsem vždy hodně chtěla tu blond barvu až do šediva. Na tu si netroufnu, vím, že by mi to vlasy úplně zničilo. Jak mám vlasy tmavé a navíc většinu života nosím barvy typu červené, tak se z toho ten pigment špatně dostává, o to víc se musí odbarvovat a samozřejmě se vlasy hodně zničí. Stříbrná a šedá, to jsou takové barvy, které prostě uvidím jen na obrázcích," prozradila někdejší finalistka SuperStar pro ŽivotvČesku.cz.

V září Michaela Nosková oznámila, že s partnerem Jindřichem Čandou čeká miminko. Kdyby se o radostnou novinu nepodělila, vzhledem k jejímu malému bříšku by jen málokdo uhodl, že se nachází v požehnaném stavu. Ačkoliv bříško příliš neroste, jiné těhotenské neduhy se nastávající dvojnásobné mamince nevyhnuly.

"Už se cítím tak, že se těším, aby to už bylo. Všichni si myslí, že jsem v pohodě, mám malé bříško, moc nepřibírám a tak dále. To je jedna věc, která je na tom pozitivní, ale jinak tím, že pomalu končím sedmý měsíc a začínám osmý, tak je mi úplně stejně špatně jako každé jiné těhotné ženě. V noci se mi špatně otáčí ze strany na stranu, špatně se mi ohýbá, abych si zavázala boty, špatně se mi chodí do schodů, funím. Tyhle věci se mi nevyhnuly. Jinak samozřejmě je miminko zdravé, my jsme zdraví a těšíme se. To jsou jen malé věci, u kterých si člověk říká, že by to stačilo," popsala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, jak těhotenství prožívá.

Muzikálová hvězda je maminkou už téměř jedenáctileté Elišky a její partner má z předchozího vztahu dvě děti. Letos oslaví poslední Vánoce v menší sestavě a miminko přijde jako opožděný dárek. Sympatická umělkyně přesně neví, kdy děťátko přijde na svět, ale přála by si pro něj kouzelné datum narození.

"Miminko přijde jako lehce opožděný dárek a už jen čekáme, jestli to bude v lednu nebo v únoru. V únoru mám narozeniny, ale předpokládám, že na moje narozeniny miminko nevydrží, protože je mám až v druhé polovině měsíce. Jestli to bude leden nebo únor ale nevíme, je to tak na přelomu, že uvidíme. Já ale miminku v zásadě vysvětluji, že se mi líbí datum 1. února 2022 nebo 2. února 2022, že ostatní termíny se mi tolik nelíbí (směje se)," dodala Michaela Nosková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.