Míša Nosková v 9. měsíci těhotenství ukázala maličké bříško. Zatím si lehce mnu ruce, říká o váhovém přírůstku

Zpěvačka Michaela Nosková
Zpěvačka Michaela Nosková
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 1. 2022

Zpěvačka Michaela Nosková (38) se co nevidět stane maminkou. Koncem prosince vstoupila do devátého měsíce těhotenství, její malé bříško by o tom ovšem jen málokoho přesvědčilo. Celé měsíce nebyl na budoucí dvojnásobné mamince požehnaný stav vůbec znát, až teď, když přivede miminko na svět každou chvílí, je vidět, že je v očekávání. "Všichni si myslí, že jsem v pohodě, mám malé bříško, moc nepřibírám a tak dále. To je jedna věc, která je na tom pozitivní, ale jinak je mi úplně stejně špatně jako každé jiné těhotné ženě," řekla Michaela Nosková pro ŽivotvČesku.cz.

Míša Nosková je půvabná žena, v poslední době ale kvete ještě víc než kdy dřív. Společně s partnerem Jindřichem Čandou se těší na první společné miminko, které na svět může přijít už každým dnem. Přestože na to zpěvačka nevypadá, aktuálně je v devátém měsíci těhotenství. Její první dcera Eliška se tak už brzy dočká malého sourozence, kterého bude moct zahrnovat sesterskou láskou.

"Celé těhotenství mám problémy se žaludkem, takže jsem se moc nenajedla na začátku, ani teď. Těším se už na únor, že se snad i najím. Je ale pravdou, že si zatím lehce mnu ruce, že ten váhový přírůstek je takový, že bych z nemocnice mohla odcházet i minut nějaké kilo dokonce. Zatím jsem pozitivně naladěná," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Nosková, která má v 9. měsíci těhotenství maličké bříško.

Malé bříško ovšem neznamená, že je pro oblíbenou zpěvačku těhotenství jednodušší než pro jiné těhotné ženy, které si v 9. měsíci přes bříško často ani nevidí na chodidla. Jak sama nastávající dvojnásobná maminka přiznala, musí se popasovávat se stejnými potížemi jako další budoucí maminky.

"Všichni si myslí, že jsem v pohodě, mám malé bříško, moc nepřibírám a tak dále. To je jedna věc, která je na tom pozitivní, ale jinak je mi úplně stejně špatně jako každé jiné těhotné ženě. V noci se mi špatně otáčí ze strany na stranu, špatně se mi ohýbá, abych si zavázala boty, špatně se mi chodí do schodů, funím. Tyhle věci se mi nevyhnuly. Jinak samozřejmě je miminko zdravé, my jsme zdraví a těšíme se. To jsou jen malé věci, u kterých si člověk říká, že by to stačilo," svěřila Míša Nosková pro ŽivotvČesku.cz, jak těhotenství prožívá.

Jindřich Čanda a Michaela Nosková se v srpnu zasnoubili a už během několika následujících dní se stanou rodiči prvního společného potomka. Přestože nejsou v rodičovství žádnými nováčky a mají děti z předchozích vztahů, naskočit znovu k péči o miminko pro ně bude po letech péče o odrostlejší děti výzvou.

"S partnerem jsme oba říkali, že se těšíme, protože to bude zase novinka. Jeho mladší dceři je jedenáct, stejně jako mojí Elišce, takže jsme do toho vlaku oba naskočili po jedenácti letech a bude to takové oživení. Holky se obě těší stoprocentně, až budou starší sestřičky," dodala Michaela Nosková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.