Míša Tomešová o populární kuchařské show: Povím vám, kdo vaří nejlépe, má jasno herečka

Herečka Michaela Tomešová
Herečka Michaela Tomešová
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2020

Sympatická herečka Míša Tomešová (29) ani jako dvojnásobná maminka neztratila pracovní tempo. Jako hvězdný host se zúčastnila populární kuchařské soutěže na nejsledovanější tuzemské televizní stanici, aby zhodnotila jídla soutěžících.

MasterChef Česko patří již několikátým rokem k oblíbenému formátu televizních soutěží. I letošní finalisté prokazují každým dalším dílem neuvěřitelné gastronomické schopnosti a také odolnost proti tlaku, který na ně jde nejen ze strany porotců. Těm ale občas pomůžou rozhodovat o osudu soutěžících i hvězdní hosté.

Tentokrát se v roli porotců objeví známé tváře, mezi nimiž nechyběla ani sympatická herečka a zpěvačka Míša Tomešová, která nešetřila chválou. "MasterChefa jsem sledovala každý rok a vidět to naživo, pro mě bylo splnění obrovského snu. Vždycky mě fascinovalo, jak jsou soutěžící kreativní, mají fantazii a dokážou jídlo nádherně naservírovat. Tajně jsem si přála ochutnat takové jídlo z kuchyně soutěže a jsem moc ráda, že se mi to splnilo. Jedním slovem nebe v puse i na talíři. Vůbec nebylo lehké se rozhodnout mezi tím, kdo připravil lepší pokrm. Všechno bylo výborné, takže jsem se musela řídit tím, co já sama preferuju v chuti. Užila jsem si to a jsem vděčná za krásný večer s přáteli," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz

V soutěži zbývá posledních pět finalistů. Komu z amatérských kuchařů Míša fandí a kdo jí je sympatický? "Moc se mi líbí Pavel Berky. Znala jsem ho už dřív jako módního návrháře. Opravdu mě nadchnul svým stylem vaření, který je mi velmi blízký. A ještě mě baví Chili," prozradila pyšná maminka dvou synů – Kristiána a Jonáška pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.