Míša Tomešová o výchově a mateřství: Když doma začnu zpívat, synové protestují, říká

Herečka Míša Tomešová
Herečka Míša Tomešová
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2020

Herečka Míša Tomešová (29) je pyšná maminka dvou synů – staršího Kristiána a malého Jonáška. Nově ji teď diváci můžou sledovat na televizních obrazovkách jako sympatickou sestřičku Báru. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak se staví k výchově svých dětí a co jí doma příliš neprochází.

Herečku a zpěvačku Míšu Tomešovou můžete vídat v »primáckém« seriálu Sestřičky Modrý kód, který odstartoval na začátku září. I když je její postava Barči Holasové trochu ztřeštěná, má s ní i něco společného. "Do každé postavy člověk dává něco ze sebe, snaží se jí přiblížit k tomu svému obrazu. Máme společnou určitou míru drzosti a trochu i nevybíravosti co se týká etiky," prozradila herečka pro ŽivotvČesku.cz.

A jak zvládá mateřství v kombinaci s pracovním tempem? "Nejtěžší je pro mě všechno skloubit dohromady. Když jsem doma, snažím se klukům maximálně věnovat a dopřát jim všechen společný čas. Práci si domů nikdy nenosím. Chci se věnovat jenom jim, abych stoprocentně plnila úlohu mámy. Přála bych si znát univerzální »fígl« na děti, ale ten bohužel neexistuje. Myslela jsem si, že když budou mít kluci stejnou výchovu, budou podobní, ale není to tak. Základ je pro mě dát dětem hromadu lásky a pokusit se dodržovat nějaký řád."

Seriálová sestřička umí také nádherně zpívat, což prokázala například při dabingu oblíbené pohádkové postavy Vaiany v animované »disneyovce« Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa. Ale doma to s hudbou nemá tak lehké, jak by se zdálo. "Kluci moc rádi poslouchají manžela Romana a jeho písničky. Ale když si doma začnu zpívat já, tak to neprochází. To mi pak říkají: Maminko, nezpívej," svěřila se pohledná brunetka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.